Пристрій безперебійного живлення FSP CHAMP CH-1101RS, 1000VA (PPF9001404)
Пристрій безперебійного живлення FSP CHAMP CH-1101RS, 1000VA (PPF9001404) – FSP
В наявності
Код: 510453
Виробник: FSP
Оплата
Особливості:
  • Подвійне перетворення
  • Мікропроцесорне управління оптимізує надійність
  • Корекція вхідного коефіцієнта потужності
  • Коефіцієнт потужності на виході 0.9
  • Широкий вхідний напруга (120 В - 300 В)
  • Доступний режим конвертера
  • ЕКО режим для енергозбереження
  • Розумний SNMP добре працює з USB або RS-232
  • Комплексний дисплей дозволяє легко контролювати і отримати доступ до стану ДБЖ
Інтерфейс підключення USB, RS-232
Артикул PPF9001404
Виробник FSP
ЖК-дисплей дисплей
Модель CHAMP CH-1101RS, 1000VA
Потужність, Вт 900 Вт
Тип архитектуры безперервної дії (on line)
Країна виробництва Китай
Потужність, ВА 1000 В*А
Кількість розеток 3 x Schuko
Тип виконання монтуємий в стійку
Автон. робота при max навантаж 7 хв.
Розмір, мм (ШхГхВ) 438 x 310 x 88 мм
Вага, кг 11 кг
Вбудована батарея 12V / 9 AH x 2
Кількість АКБ 2
Тип виробу тривалої дії з правильною синусоїдою
Гарантія, міс 24
Також шукають на 220 вольт
Акумуляторна батарея вбудована
Форма вихідної напруги правильна (чиста) синусоїда
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 3
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%