Пристрій безперебійного живлення FSP iFP-1500 USB, IEC, Schuko (PPF9003108)
Пристрій безперебійного живлення FSP iFP-1500 USB, IEC, Schuko (PPF9003108) – FSP
Пристрій безперебійного живлення FSP iFP-1500 USB, IEC, Schuko (PPF9003108) – FSP (вид 1)
Пристрій безперебійного живлення FSP iFP-1500 USB, IEC, Schuko (PPF9003108) – FSP (вид 2)
В наявності
Код: 510456
Виробник: FSP
Оплата
ДБЖ FSP iFP-1500 також має чотири розетки живлення різних регіональних стандартів.
Інтерфейс підключення USB
Артикул PPF9003108
Виробник FSP
Дополнительно не сумісний з БЖ з APFC
ЖК-дисплей дисплей
Модель iFP-1500 USB, IEC, Schuko
Потужність, Вт 900 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для мережевого обладнання, для відеоспостереження, для домашніх ПК, для робочих станцій
Країна виробництва Китай
Потужність, ВА 1500 В*А
Кількість розеток 2 x IEC 320 C13, 2 x Schuko
Тип виконання класичний
Додатковий фільтр RJ-45
Розмір, мм (ШхГхВ) 130 х 320 х 182 мм
Вага, кг 10.4 кг
Вбудована батарея 12V / 9 AH x 2
Кількість АКБ 2
Тип виробу резервні з апроксимованої синусоїдою
Гарантія, міс 24
Також шукають на 220 вольт
Акумуляторна батарея вбудована
Форма вихідної напруги апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 2
Кількість IEC розеток, шт 2
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%