Пристрій безперебійного живлення FSP iFP-1500 (PPF9003105)
Пристрій безперебійного живлення FSP iFP-1500 (PPF9003105) – FSP
Пристрій безперебійного живлення FSP iFP-1500 (PPF9003105) – FSP (вид 1)
Товар відсутній
Код: 273457
Виробник: FSP
Оплата
SEO-опис товару
Особливості
  • Велика потужність 1500 ВА
  • Компактний дизайн
  • Бійцівський акумулятор забезпечує довгу роботу
  • Швидке відновлення після перебоїв електропостачання
  • Автоматична регулювання напруги для захисту пристроїв від перенапруги
  • Гнучкий поворотний шнур живлення дозволяє вам розміщувати пристрій де завгодно
Аплікація та спосіб використання
Купити Пристрій безперебійного живлення FSP iFP-1500 (PPF9003105) в інтернет магазині Eurohim.com.ua
Інтерфейс підключення USB
Артикул PPF9003105
Виробник FSP
Дополнительно не сумісний з БЖ з APFC
ЖК-дисплей дисплей
Модель iFP-1500
Потужність, Вт 900 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для мережевого обладнання, для домашніх ПК, для робочих станцій
Країна виробництва Китай
Потужність, ВА 1500 В*А
Кількість розеток 4 x Schuko
Тип виконання класичний
Розмір, мм (ШхГхВ) 130 x 320 x 182 мм
Вага, кг 10.4 кг
Час переходу на батарею, мс 2-6 мс
Вбудована батарея 12V / 9 AH x 2
Кількість АКБ 2
Тип виробу резервні з апроксимованої синусоїдою
Гарантія, міс 24
Також шукають на 220 вольт
Акумуляторна батарея вбудована
Форма вихідної напруги апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 4
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%