Пристрій безперебійного живлення FSP FSP FP600, USB, IEC (PPF3600721)
Пристрій безперебійного живлення FSP FSP FP600, USB, IEC (PPF3600721) – FSP
Пристрій безперебійного живлення FSP FSP FP600, USB, IEC (PPF3600721) – FSP (вид 1)
Пристрій безперебійного живлення FSP FSP FP600, USB, IEC (PPF3600721) – FSP (вид 2)
Товар відсутній
Код: 351781
Виробник: FSP
Оплата
Інтерфейс підключення USB
Артикул PPF3600721
Виробник FSP
Дополнительно не сумісний з БЖ з APFC
ЖК-дисплей без дисплея
Модель FSP FP600, USB, IEC
Потужність, Вт 360 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для домашніх ПК
Країна виробництва Китай
Потужність, ВА 600 В*А
Кількість розеток 4 x IEC 320 C13
Тип виконання класичний
Розмір, мм (ШхГхВ) 101 x 279 x 142 мм
Вага, кг 4.25 кг
Вбудована батарея 12V / 7AH x 1
Кількість АКБ 1
Вхідна напруга 162-290 В
Гарантія, міс 24
Також шукають на 220 вольт
Акумуляторна батарея вбудована
Форма вихідної напруги апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Кількість IEC розеток, шт 4
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%