Пристрій безперебійного живлення FSP FP650 (PPF3601406)
Пристрій безперебійного живлення FSP FP650 (PPF3601406) – FSP
Пристрій безперебійного живлення FSP FP650 (PPF3601406) – FSP (вид 1)
Товар відсутній
Код: 351756
Виробник: FSP
Оплата
Інтерфейс підключення USB
Артикул PPF3601406
ЖК-дисплей без дисплея
Модель FP650
Потужність, Вт 360 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для мережевого обладнання, для домашніх ПК
Країна виробництва Китай
Потужність, ВА 650 В*А
Кількість розеток 4 x IEC 320 C13
Тип виконання класичний
Автон. робота при max навантаж 6 хв
Розмір, мм (ШхГхВ) 320 х 140 х 220 мм
Вага, кг 4.35 кг
Час переходу на батарею, мс 2-6 мс
Вбудована батарея 12V / 7AH x 1
Кількість АКБ 1
Тип виробу резервні з апроксимованої синусоїдою
Гарантія, міс 24
Також шукають недорогі, на 220 вольт
Акумуляторна батарея вбудована
Форма вихідної напруги апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Кількість IEC розеток, шт 4
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%