Пристрій безперебійного живлення Brazzers BRSW-LFP-800-12 640W (BRSW-LFP-800-12)
Пристрій безперебійного живлення Brazzers BRSW-LFP-800-12 640W (BRSW-LFP-800-12) – Brazzers
Пристрій безперебійного живлення Brazzers BRSW-LFP-800-12 640W (BRSW-LFP-800-12) – Brazzers (вид 1)
В наявності
Код: 439735
Виробник: Brazzers
Оплата
Артикул BRSW-LFP-800-12
Виробник Brazzers
ЖК-дисплей дисплей
Модель BRSW-LFP-800-12 640W
Потужність, Вт 640 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для мережевого обладнання, для робочих станцій
Країна виробництва Китай
Потужність, ВА 800 В*А
Кількість розеток 2 x Schuko
Тип виконання класичний
Вхідна напруга 140 до 270 В
Гарантія, міс 12
Також шукають на 220 вольт
Акумуляторна батарея зовнішня (опція)
Форма вихідної напруги правильна (чиста) синусоїда
Напруга зовнішньої АКБ 12 В
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 2
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Пристрій безперебійного живлення Brazzers BRSW-LFP-800-12 640W (BRSW-LFP-800-12)
Немає запитань про цей товар.
Код: BRSW-LFP-800-12 640W