Пристрій безперебійного живлення Brazzers BRSW-LFP-600 500W (BRSW-LFP-600)
Пристрій безперебійного живлення Brazzers BRSW-LFP-600 500W (BRSW-LFP-600) – Brazzers
Пристрій безперебійного живлення Brazzers BRSW-LFP-600 500W (BRSW-LFP-600) – Brazzers (вид 1)
Товар відсутній
Код: 439734
Виробник: Brazzers
Оплата
Артикул BRSW-LFP-600
Виробник Brazzers
ЖК-дисплей дисплей
Модель BRSW-LFP-600 500W
Потужність, Вт 500 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для мережевого обладнання, для робочих станцій
Країна виробництва Китай
Потужність, ВА 600 В*А
Кількість розеток 2 x Schuko
Тип виконання класичний
Вага, кг 9.5 кг
Вхідна напруга 140 до 270 В
Гарантія, міс 12
Також шукають на 220 вольт
Акумуляторна батарея зовнішня (опція)
Форма вихідної напруги правильна (чиста) синусоїда
Напруга зовнішньої АКБ 12 В
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 2
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Пристрій безперебійного живлення Brazzers BRSW-LFP-600 500W (BRSW-LFP-600)
Немає запитань про цей товар.
Код: BRSW-LFP-600 500W