Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA, Schuko (BVX1200LI-GR)
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA, Schuko (BVX1200LI-GR) – APC
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA, Schuko (BVX1200LI-GR) – APC (вид 1)
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA, Schuko (BVX1200LI-GR) – APC (вид 2)
В наявності
Код: 507676
Виробник: APC
Оплата
Простота і функціональність
Захистіть себе від непередбачених ситуацій
Надійне підключення і безперебійна робота
Для пристроїв з високою і малою потужністю
Автоматичне регулювання напруги
Компактний розмір
Артикул BVX1200LI-GR
Виробник APC
Дополнительно не сумісний з БЖ з APFC
ЖК-дисплей без дисплея
Модель Easy UPS 1200VA, Schuko
Потужність, Вт 650 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для мережевого обладнання, для побутової техніки, для домашніх ПК
Країна виробництва Китай
Потужність, ВА 1200 В*А
Кількість розеток 4 x Schuko
Тип виконання класичний
Автон. робота при max навантаж 6.7 хв
Розмір, мм (ШхГхВ) 140 x 390 x 190 мм
Вага, кг 7.5 кг
Час переходу на батарею, мс 6-10 мс
Вбудована батарея 12V / 9 AH x 1
Кількість АКБ 1
Тип виробу резервні з апроксимованої синусоїдою
Гарантія, міс 24
Також шукають на 220 вольт
Акумуляторна батарея вбудована
Форма вихідної напруги апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 4
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%