0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Навушники OneOdio Pro 50 3,5мм/6,35мм Grey (Pro 50 Grey)

Навушники OneOdio Pro 50 3,5мм/6,35мм Grey (Pro 50 Grey) – OneOdio
Навушники OneOdio Pro 50 3,5мм/6,35мм Grey (Pro 50 Grey) – OneOdio (вид 1)
Навушники OneOdio Pro 50 3,5мм/6,35мм Grey (Pro 50 Grey) – OneOdio (вид 2)
New

Навушники OneOdio Pro 50 3,5мм/6,35мм Grey (Pro 50 Grey)

В наявності
Код: 520881
Виробник: OneOdio
1 919 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Навушники OneOdio Pro 50 3,5мм/6,35мм Grey (Pro 50 Grey)

Навушники OneOdio Pro 50 3,5мм/6,35мм Grey (Pro 50 Grey) — це справжня знахідка для тих, хто цінує високу якість звуку та незрівнянний комфорт під час прослуховування музики або роботи з аудіо. Ці повнорозмірні навушники, що призначені для використання з комп'ютером, забезпечують відмінне звучання завдяки 50-міліметровим неодимовим динамікам. Вони відтворюють звук класу High-Res Audio з насиченими басами, чіткими середніми частотами та кришталево чистими високими нотами, що забезпечує справжню насолоду для аудіофілів.

Однією з особливостей OneOdio Pro 50 є їхня ергономічна конструкція, що поєднує у собі комфорт та функціональність. Завдяки наголов'ю та м'яким повітропроникним амбушурам, які виготовлені з екошкіри з ефектом пам'яті, ці навушники гарантують зручність навіть під час тривалих сеансів прослуховування. Амбушури також забезпечують відмінну звукоізоляцію, дозволяючи повністю зануритися у світ музики без сторонніх шумів.

Навушники оснащені розміщеним на дроті мікрофоном, що забезпечує чітке і якісне передавання голосу. Така конструкція ідеально підходить для спілкування в онлайн-іграх чи під час відеоконференцій.

OneOdio Pro 50 підтримують подвійний інтерфейс підключення: Jack 3.5 мм та 6.35 мм, що робить їх сумісними з більшістю аналогових джерел звуку. Завдяки цьому ви можете під'єднувати навушники до різноманітних пристроїв одночасно, забезпечуючи безперебійний перехід між ними. Позолочені штекери кабелю 3.5 мм→6.35 мм мінімізують втрати якості звуку, надаючи бездоганну передачу аудіосигналу.

Технологія OneOdio Shareport робить ці навушники унікальними, дозволяючи вам ділитися музикою з друзями, підключаючи дві пари навушників до одного джерела звуку. Це ідеально підходить для тих, хто любить насолоджуватися музикою разом з близькими.

Дизайн OneOdio Pro 50 продуманий до найменших деталей: поворотна на 90° конструкція дозволяє легко налаштовувати та обертати чаші навушників для зручного міксування музики або використання в студійній роботі. Крім того, компактна складна конструкція дозволяє зручно зберігати та переносити навушники, що стає незамінним для ді-джеїв і музикантів.

Ці закриті акустичні навушники вагою всього 0.22 кг, з довжиною шнура 1.2 м і прямим штекером, є ідеальним вибором для тих, хто шукає надійний та стильний аудіоаксесуар у сірому кольорі. Незалежно від того, чи ви працюєте в студії, чи просто насолоджуєтеся улюбленими треками вдома, OneOdio Pro 50 подарують вам бездоганне аудіо задоволення на багато годин.

Основні характеристики Навушники OneOdio Pro 50 3,5мм/6,35мм Grey (Pro 50 Grey)

Інтерфейс підключення Jack 3.5 мм
Акустическое оформление закриті
Артикул Pro 50 Grey
Виробник OneOdio
Диапазон воспроизводимых частот 20 - 40000 Гц
Довжина кабелю 1.2 м
Колір Grey
Конструкція повнорозмірні
Конструкція мікрофона розміщений на дроті
Матеріал амбушюр екошкіра
Модель Pro 50 3,5мм/6,35мм Grey
Направленність мікрофона всеспрямований
Наявність мікрофона з мікрофоном
Опір навушників 32 Ом
Підключення дротове
Тип излучателя динамічний
Тип кріплення наголов'я
Форма штекера прямий
Чутливість 110 дБ
Призначення для комп'ютера
Вес 0.22 кг
Особливості складна конструкція, басові, зручний регулятор гучності на кабелі, кнопка прийняття/завершення дзвінка
Країна виробництва Китай
Кількість jack(ів) 2
Діаметр випромінювача 50 мм
Кількість PIN (контактів) 3
Гарантія, міс 12
Також шукають великі, з регулятором гучності
Підтримка звуку 2.0
Рік випуску 2023

Відгуки про Навушники OneOdio Pro 50 3,5мм/6,35мм Grey (Pro 50 Grey)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Навушники OneOdio Pro 50 3,5мм/6,35мм Grey (Pro 50 Grey)

Немає запитань про цей товар.
Навушники OneOdio Pro 50 3,5мм/6,35мм Grey (Pro 50 Grey) – OneOdio
Навушники OneOdio Pro 50 3,5мм/6,35мм Grey (Pro 50 Grey)
Код: Pro 50 3,5мм/6,35мм Grey
В наявності
1 919 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email