0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Навушники JBL Endurance Pace White (JBLENDUPACEWHT)

Навушники JBL Endurance Pace White (JBLENDUPACEWHT) – JBL
Навушники JBL Endurance Pace White (JBLENDUPACEWHT) – JBL (вид 1)
Навушники JBL Endurance Pace White (JBLENDUPACEWHT) – JBL (вид 2)

JBL   Офіційний постачальник 
   велийкий вибір. Гарантія

Навушники JBL Endurance Pace White (JBLENDUPACEWHT)

В наявності
Код: 519839
Виробник: JBL
3 359 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Навушники JBL Endurance Pace White (JBLENDUPACEWHT)

Навушники JBL Endurance Pace White (JBLENDUPACEWHT) — це ідеальне рішення для активних людей, які цінують якість звуку і комфорт під час тренувань. Ці спортивні вкладиші створені, щоб іти в ногу з вашим активним способом життя. Завдяки бездротовому підключенню через Bluetooth 5.4, ви здатні насолоджуватися музикою або приймати дзвінки, не обмежуючи себе зайвими дротами.

Особливістю JBL Endurance Pace є відкрите акустичне оформлення, доповнене технологією JBL OpenSound, що дозволяє насолоджуватися насиченим звуком без обмеження доступу до навколишнього світу. Вишукані динамічні драйвера 18х11 мм дарують яскраві високі та насичені середні частоти, а спеціальний алгоритм посилення басів додає глибини звучанню, підштовхуючи вперед.

Надлегка дужка з ефектом пам’яті та рідким силіконовим гачком забезпечують зручну й надійну посадку, тож навушники залишаються на місці під час будь-якої активності. З вагою всього 33 г, вони практично не відчуваються на голові, що забезпечує максимальну свободу рухів.

Захист від вологи та пилу по стандарту IP68 дозволяє використовувати навушники в умовах дощу, пилових бур або навіть під час занять у воді. Це робить їх ідеальним супутником у будь-яких екстремальних обставинах.

Набір функціональних можливостей JBL Endurance Pace не обмежується лише якісним звучанням. Вони оснащені вбудованим мікрофоном, що дозволяє ясно передавати вашу мову навіть у шумних умовах. Приймайте дзвінки або керуйте треками за допомогою зручного 3-кнопкового управління без необхідності витягати телефон.

Батарея цих навушників здатна витримувати до 10 годин безперервного відтворення музики, що дозволяє пережити кілька тренувань без підзарядки. Швидка зарядка за 10 хвилин додає ще 4 години активного використання.

Завдяки додаткам JBL, ви можете налаштувати звук за власним смаком, створити персональний еквалайзер або увімкнути режим релаксації після тренувань.

Першокласні функції, такі як Fast Pair від Google і Swift Pair від Microsoft, забезпечують миттєве багатоточкове підключення до Android-пристроїв і комп'ютерів з Windows. JBL Endurance Pace завжди залишатимуться вашими надійними компаньйонами на будь-якій дистанції, незалежно від умов.

Основні характеристики Навушники JBL Endurance Pace White (JBLENDUPACEWHT)

Інтерфейс підключення Bluetooth
Акустическое оформление відкриті
Артикул JBLENDUPACEWHT
Версия Bluetooth 5.4
Виробник JBL
Диапазон воспроизводимых частот 20 - 20000 Гц
Колір White
Конструкція вкладиші
Конструкція мікрофона вбудований у корпус
Модель Endurance Pace White
Наявність мікрофона з мікрофоном
Опір навушників 32 Ом
Підключення бездротове
Тип спортивні
Тип кріплення дужка потилична
Чутливість 104 дБ
Призначення для телефону, для ноутбука
Вес 33 г
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Також шукають крапельки, маленькі, JBL бездротові
Профілі Bluetooth hfp v1.8, a2dp v1.4, AVRCP V1.6.3

Відгуки про Навушники JBL Endurance Pace White (JBLENDUPACEWHT)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Навушники JBL Endurance Pace White (JBLENDUPACEWHT)

Немає запитань про цей товар.
Навушники JBL Endurance Pace White (JBLENDUPACEWHT) – JBL
Навушники JBL Endurance Pace White (JBLENDUPACEWHT)
Код: Endurance Pace White
В наявності
3 359 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email