0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Мікрофон Fifine Q6T USB Black (Q6T)

Мікрофон Fifine Q6T USB Black (Q6T) – Fifine
Мікрофон Fifine Q6T USB Black (Q6T) – Fifine (вид 1)
Мікрофон Fifine Q6T USB Black (Q6T) – Fifine (вид 2)

Мікрофон Fifine Q6T USB Black (Q6T)

В наявності
Код: 436673
Виробник: Fifine
2 599 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Мікрофон Fifine Q6T USB Black (Q6T)

Fifine Q6TW – це якісний ігровий мікрофон з усіма необхідними аксесуарами. Він стане справжнім подарунком для досвідченого геймера. Якісний звук із глибокими низькими та чистими високими частотами, надійна стійка-пантограф, вражаюче регульоване RGB-підсвічування, знімний поп-фільтр. Мікрофон працює на консолі Windows, Mac та PlayStation. USB порт розташований прямо за мікрофоном, що робить підключення зручнішим.

Вбудована функція шумозаглушення ефективно зменшує фоновий шум, забезпечуючи чистий і якісний запис без необхідності використання додаткових програм. Конденсаторний капсуль Q6TW передає чисті високі частоти та деталі вашого голосу, роблячи його ідеальним для інтенсивних ігрових сесій та відеоконференцій.
Міцний пантограф, що йде в комплекті, забезпечує горизонтальне та вертикальне регулювання. З ним ти можеш обрати комфортне положення мікрофона та ефективно організувати свій простір.

Основні характеристики Мікрофон Fifine Q6T USB Black (Q6T)

Артикул Q6T
Виробник Fifine
Диапазон частот 20 - 20000 Гц
Длина кабеля 2,5 м
Колір чорний
Модель Q6T USB Black
Направленность кардіоїд
Підключення USB Type-C
Питание 5 В
Тип конденсаторний
Чутливість -43 дб + 3 дб дБ
Призначення для комп'ютерів, студійний, для стримінгу
Особливості RGB підсвічування з динамічними ефектами
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Відношення сигнал/шум 70 дБА

Відгуки про Мікрофон Fifine Q6T USB Black (Q6T)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Мікрофон Fifine Q6T USB Black (Q6T)

Немає запитань про цей товар.
Мікрофон Fifine Q6T USB Black (Q6T) – Fifine
Мікрофон Fifine Q6T USB Black (Q6T)
Код: Q6T USB Black
В наявності
2 599 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email