0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

М'яка іграшка Pinata Smashlings Ґранде Поко (на кліпсі) (SL7004-5)

М'яка іграшка Pinata Smashlings Ґранде Поко (на кліпсі) (SL7004-5) – Pinata Smashlings
М'яка іграшка Pinata Smashlings Ґранде Поко (на кліпсі) (SL7004-5) – Pinata Smashlings (вид 1)
М'яка іграшка Pinata Smashlings Ґранде Поко (на кліпсі) (SL7004-5) – Pinata Smashlings (вид 2)

М'яка іграшка Pinata Smashlings Ґранде Поко (на кліпсі) (SL7004-5)

В наявності
Код: 443347
Виробник: Pinata Smashlings
97 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис М'яка іграшка Pinata Smashlings Ґранде Поко (на кліпсі) (SL7004-5)

Знайомтесь з барвистими героями популярної гри Pinata Smashlings! Це яскрава і райдужна гра на Roblox про чарівний світ - Піньятаверс, над яким літає райдужний кит, засинаючи всі куточки землі райдужними капсулами. Збирають ці капсули веселі смашлінги. Вони головні герої, які представлені у вигляді сотні яскравих фігурок (як реальних тварин, так і вигаданих створінь). Вони веселі, енергійні, люблять ловити веселку. Але не все є таким добрим і світлим у цьому світі. Тому що з приходом темряви з'являються грізні Меаньяти, перетворюючи веселих Смашлінгів на злих Башлінгів. Чи вдасться Смашлінгам знову повернутися на бік добра та веселощів? Тому приготуйтеся відкрити для себе дивовижний світ Pinata Smashlings і поринайте у веселі пригоди!

Знайомтесь із Гранде Поко! Він із радісних смашлінгів, які намагаються наздогнати райдужного кита, щоб зловити якнайбільше райдужних капсул. Занурюйтесь у їхні пригоди та збирайте всю колекцію героїв Pinata Smashlings для веселішої гри! Дизайн іграшок повторює їхній вигляд із гри Pinata Smashlings!
  • М'які та яскраві герої, які так приємно обіймати
  • Зі зручною кліпсою, щоб дитина могла завжди носити з собою м'яку іграшку
  • Кожна іграшка має свій ексклюзивний код на приємний сюрприз у грі
  • Розмір іграшки – 13 см
У наборі:
  • М'яка іграшка на кліпсі
  • Ігровий код на іграшку
Іграшки розвивають дрібну моторику, уяву та вміння грати.

Рекомендовано для дітей віком від 3 років.

Основні характеристики М'яка іграшка Pinata Smashlings Ґранде Поко (на кліпсі) (SL7004-5)

Артикул SL7004-5
Вік від 3 років
Виробник Pinata Smashlings
Колір синій
Модель Ґранде Поко (на кліпсі)
Тип герої ігор
Пол для хлопчиків, для дівчаток
Розмір 13 см
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 0
Матеріал виготовлення поліестер
Музичний супровід без музикального супроводу

Відгуки про М'яка іграшка Pinata Smashlings Ґранде Поко (на кліпсі) (SL7004-5)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) М'яка іграшка Pinata Smashlings Ґранде Поко (на кліпсі) (SL7004-5)

Немає запитань про цей товар.
М'яка іграшка Pinata Smashlings Ґранде Поко (на кліпсі) (SL7004-5) – Pinata Smashlings
М'яка іграшка Pinata Smashlings Ґранде Поко (на кліпсі) (SL7004-5)
Код: Ґранде Поко (на кліпсі)
В наявності
97 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email