0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Конструктор LEGO Harry Potter Урок з Квідичу (30706)

Конструктор LEGO Harry Potter Урок з Квідичу (30706) – LEGO
Конструктор LEGO Harry Potter Урок з Квідичу (30706) – LEGO (вид 1)
Конструктор LEGO Harry Potter Урок з Квідичу (30706) – LEGO (вид 2)

Конструктор LEGO Harry Potter Урок з Квідичу (30706)

В наявності
Код: 470679
Виробник: LEGO
126 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Конструктор LEGO Harry Potter Урок з Квідичу (30706)

Конструктор LEGO Harry Potter Урок з Квідичу дозволяє насолоджуватися творчою грою.

Розпочніть нескінченні ігри й історії завдяки конструктору LEGO Harry Potter Урок з Квідичу.

Відтворіть сцену з фільму "Гаррі Поттер і філософський камінь, в якому Гаррі Поттер розповідає про правила гри в Квідич та обладнання за допомогою цього веселого набору для конструювання для дітей.

Особливості:

  • всі деталі легко з'єднуються та роз'єднуються;
  • фарба зберігає свої властивості дуже довгий час - через багато років конструктори LEGO такі ж яскраві та барвисті;
  • матеріал не піддається деформації, впливу високих температур або зносу;
  • деталі відповідають найсуворішим міжнародним стандартам безпеки та якості;
  • конструктор сприяє розвитку дрібної моторики рук та посидючості;
  • складання конструктора чудово підходить для розвитку фантазії та рольових навичок.

      Цей набір стане по-справжньому цікавим подарунком для фанатів конструкторів LEGO.

      Основні характеристики Конструктор LEGO Harry Potter Урок з Квідичу (30706)

      Артикул 30706
      Вік 6+
      Виробник LEGO
      Дополнительно рухомі частини тіла
      Жанр кінофільми
      Количество деталей 27
      Модель Harry Potter Урок з Квідичу
      Тип блоковий
      Пол для хлопчиків
      Материал пластик
      Серия Harry Potter
      Країна виробництва Китай
      Габарити упаковки 18 х 17 х 3 см
      Гарантія, міс 0

      Відгуки про Конструктор LEGO Harry Potter Урок з Квідичу (30706)

      0
      0
      1
      0%
      2
      0%
      3
      0%
      4
      0%
      5
      0%

      Немає відгуків про цей товар.

      Питання та відповіді (FAQ) Конструктор LEGO Harry Potter Урок з Квідичу (30706)

      Немає запитань про цей товар.
      Конструктор LEGO Harry Potter Урок з Квідичу (30706) – LEGO
      Конструктор LEGO Harry Potter Урок з Квідичу (30706)
      Код: Harry Potter Урок з Квідичу
      В наявності
      126 грн.
      icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email