0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Конструктор LEGO City Швидка допомога (60451)

Конструктор LEGO City Швидка допомога (60451) – LEGO
Конструктор LEGO City Швидка допомога (60451) – LEGO (вид 1)
Конструктор LEGO City Швидка допомога (60451) – LEGO (вид 2)
Конструктор LEGO City Швидка допомога (60451) – LEGO (вид 3)
Конструктор LEGO City Швидка допомога (60451) – LEGO (вид 4)
New

Конструктор LEGO City Швидка допомога (60451)

В наявності
Код: 528441
Виробник: LEGO
807 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Конструктор LEGO City Швидка допомога (60451)

Конструктор LEGO City "Швидка допомога" (60451) — це захопливий набір, що стане незамінним для малюків віком від 5 років, які люблять наземний транспорт та рятувальні операції. Типовий автоконструктор з серії LEGO City містить 184 елементи, які дозволяють зібрати не лише швидку допомогу, а й додаткові елементи, такі як рампа для скейтбордингу.

Цей набір вражає реалістичними функціями: бічні панелі автомобіля, що відкриваються, та задні двері, звідки легко витягти медичні ноші. Ці особливості дарують можливість для захопливої сюжетної гри. Мініфігурки скейтбордиста та парамедика в поєднанні з медичними аксесуарами — шприцом, бинтом та медичною сумкою — роблять гру ще більш реалістичною.

Набір виготовлений із високоякісного пластику, який забезпечує довговічність, а також безпеку під час гри. Це чудовий подарунок, що не тільки розвиває креативність, але й навчає дитину через гру. Конструктор сумісний з іншими наборами LEGO City, що дозволяє створювати масштабні та інтерактивні ігрові сценарії. Відкрийте світ творчості та адреналіну разом з LEGO, даруючи вашій дитині нові враження та можливості.

Основні характеристики Конструктор LEGO City Швидка допомога (60451)

Вік 5+
Виробник LEGO
Жанр наземний транспорт
Кількість деталей 184
Матеріал пластик
Серія LEGO City
Стать для хлопчиків
Тип автоконструктор
Додатково 2 фігурки в комплекті
Країна виробництва Угорщина
Габарити упаковки 26.2 х 19.1 х 6.1 см
Вид транспорту швидка

Відгуки про Конструктор LEGO City Швидка допомога (60451)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Конструктор LEGO City Швидка допомога (60451)

Немає запитань про цей товар.
Конструктор LEGO City Швидка допомога (60451) – LEGO
Конструктор LEGO City Швидка допомога (60451)
Код: 60451
В наявності
807 грн.
Нещодавно переглянуті
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email