0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Радіокерована іграшка Maisto RC Cyklone Twist красно-чёрный (82094 red/black)

Радіокерована іграшка Maisto RC Cyklone Twist красно-чёрный (82094 red/black) – Maisto
Радіокерована іграшка Maisto RC Cyklone Twist красно-чёрный (82094 red/black) – Maisto (вид 1)
Радіокерована іграшка Maisto RC Cyklone Twist красно-чёрный (82094 red/black) – Maisto (вид 2)

Радіокерована іграшка Maisto RC Cyklone Twist красно-чёрный (82094 red/black)

В наявності
Код: 459118
Виробник: Maisto
683 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Радіокерована іграшка Maisto RC Cyklone Twist красно-чёрный (82094 red/black)

Сьогодні вже архаїзмом виглядає дитина, яка обережно везе свою машинку на мотузочці.
У вік нанотехнологій всі поважаючі себе малюки вже ганяють сучасні машинки на радіоуправлінні.
Радіокеровані машинки здатні захопити любого хлопчика - від самого маленького карапуза до підлітка, з вже пробиваючимися вусами.
Радіокеровані машини розвивають координацію рухів, окомір і орієнтацію в просторі.
Керуючи автомобілем, що рухається на великій швидкості, дитина підвищує реакцію і відточує рухи до автоматизму.
Зібравши невелику компанію, дітлахи можуть влаштувати цікаві і веселі гонки, використовуючи машини на радіоуправлінні.
Можна навіть влаштовувати всілякі зіткнення і аварії, абсолютно не турбуючись, що в них хто-небудь постраждає.

Автомодель RC Cyklone Twist від Maisto Tech являє собою автомобіль баггі на радіоуправлінні.
Машинка здивує вас своїм дизайном і трюками, які вона може виконувати.
Автомобіль має світлодіодне підсвічування.
Радіус дії радіопульта досягає 10 метрів.
Швидкість руху моделі до 4 км/год.
Великі задні колеса допомагають здійснити трюк «поліцейський розворот» (розворот на 180 градусів).
Може робити підйом на задніх колесах.
Передні колеса, які менше, ніж задні, повертаються на 360 градусів.

Особливості:
- передні колеса машинки обертаються на 360 градусів;
- має два канали управління (може грати два гравці одночасно);
- повне управління - їде вперед, назад, вправо і вліво; розвиває швидкість до 4 км/годину;
- частота 27 МГЦ;
- радіус дії пульта 10 м;
- час гри з автомобілем становить до 30 хвилин (залежить від якості елементів живлення).

Для роботи автомобіля потрібні 3 батарейки типу АА для пульта 2 батарейки типу ААА (у комплект не входять).

Основні характеристики Радіокерована іграшка Maisto RC Cyklone Twist красно-чёрный (82094 red/black)

Аккумулятор 3 х АА
Артикул 82094 red/black
Виробник Maisto
Длина 200 мм
Клас On-road (шосейні)
Колір червоний
Модель RC Cyklone Twist красно-чёрный
Скорость до 4 км/г
Тип машини
Ширина 100 мм
Країна виробництва Китай
Радіоуправління 27MHz
Гарантія, міс 3
Висота 120 мм

Відгуки про Радіокерована іграшка Maisto RC Cyklone Twist красно-чёрный (82094 red/black)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Радіокерована іграшка Maisto RC Cyklone Twist красно-чёрный (82094 red/black)

Немає запитань про цей товар.
Радіокерована іграшка Maisto RC Cyklone Twist красно-чёрный (82094 red/black) – Maisto
Радіокерована іграшка Maisto RC Cyklone Twist красно-чёрный (82094 red/black)
Код: RC Cyklone Twist красно-чёрный
В наявності
683 грн.
Нещодавно переглянуті
Домкрат CarLife підкатний 2т, 135-335мм (FJ590)
В наявності
1 867 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email