Стрічка для принтера етикеток UKRMARK RL-E-C4LBP-BK/BL, аналог LC4LBP. 12 мм х 8 м (CELC4LBP)
Опис Стрічка для принтера етикеток UKRMARK RL-E-C4LBP-BK/BL, аналог LC4LBP. 12 мм х 8 м (CELC4LBP)
Стрічка для принтера етикеток UKRMARK RL-E-C4LBP-BK/BL, аналог LC4LBP. 12 мм х 8 м (CELC4LBP)
Стрічка для принтера етикеток UKRMARK RL-E-C4LBP-BK/BL, аналог LC4LBP. 12 мм х 8 м (CELC4LBP) - це високоякісний матеріал для створення етикеток. Використовуючи цю стрічку, ви зможете створювати якісні і привабливі етикетки для своїх товарів.
Особливості
- Ширина - 12 мм
- Довжина - 8 м
- Колір - чорний/білий
- Модель - RL-E-C4LBP-BK/BL, аналог LC4LBP
Стрічка виготовлена з якісного матеріалу, що забезпечує його стійкість та тривалу експлуатацію. Ви зможете створювати етикетки з високою якістю друку.
Технічні характеристики
- Стійкість до вологи та температурних змін
- Висока якість друку
- Довговічність та стійкість до зносу
- Компактність та легкість у використанні
Купити Стрічка для принтера етикеток UKRMARK RL-E-C4LBP-BK/BL, аналог LC4LBP. 12 мм х 8 м (CELC4LBP) в інтернет магазині Eurohim.com.ua - легко та зручно. Замовлення можна зробити в кілька кліків, і ми з радістю доставимо ваше замовлення у найближчий час.
Основні характеристики Стрічка для принтера етикеток UKRMARK RL-E-C4LBP-BK/BL, аналог LC4LBP. 12 мм х 8 м (CELC4LBP)
Відгуки про Стрічка для принтера етикеток UKRMARK RL-E-C4LBP-BK/BL, аналог LC4LBP. 12 мм х 8 м (CELC4LBP)
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Стрічка для принтера етикеток UKRMARK RL-E-C4LBP-BK/BL, аналог LC4LBP. 12 мм х 8 м (CELC4LBP)
