Телевізор Philips 48OLED770/12
Телевізор Philips 48OLED770/12 – PHILIPS
Телевізор Philips 48OLED770/12 – PHILIPS (вид 1)
Телевізор Philips 48OLED770/12 – PHILIPS (вид 2)
Телевізор Philips 48OLED770/12
В наявності
Код: 482190
Виробник: PHILIPS
Оплата
Телевізор Philips 48OLED770/12 — це вишукане поєднання сучасних технологій та елегантного дизайну, яке забезпечить вам неймовірний досвід перегляду. Завдяки своїй діагоналі в 48" та роздільній здатності 3840 x 2160, цей OLED телевізор від Philips відтворює яскраві, живі та чіткі зображення, що занурюють вас у світ кіно та ігор. Він ідеально підходить для вашого дому, будь то для перегляду улюблених шоу, відтворення ігор чи передачі через Smart TV.
Перевагою цього телевізора є підтримка стандарту VESA (300x300 мм), що дозволяє легко кріпити його на стіну. З його елегантним чорним дизайном, Philips 48OLED770/12 зможе стати справжньою прикрасою вашого інтер'єру. Сайти та журнали активно рекомендують цю модель як одну з кращих у своєму класі, оскільки вона поєднує у собі функціональність і стиль.
Запропоноване в телевізорі звучання потужністю 20 Вт також дарує можливість насолоджуватись високоякісним звуком, ним можна обійтись без підключення зовнішніх динаміків. У поєднанні з чудовим зображенням, цей телевізор створює атмосферу кінозалу прямо у вас вдома.
Bluetooth так
VESA VESA (300x300 мм)
Wi-Fi так
Артикул 48OLED770/12
Виробник Philips
Колір чорний
Модель 48OLED770/12
Операционная система Titan
Країна виробництва Польща
Діагональ экрану 48"
Роздільна здатність екрану 3840 x 2160
Частота розгортки панелі 120 Гц
Процесор зображення P5 AI Perfect Picture Engine
Тип тюнеру цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Потужність динаміків 20 Вт
Підтримка Smart TV так
Розміри з підставкою 1068 x 638 x 210 мм
Розміри без підставки 1068 x 618 x 58 мм
Вага з підставкою 13.1 кг
Вага без підставки 12.9 кг
Гарантія, міс 12
Також шукають з Інтернетом, з тв тюнером, на стіну, для супутникового ТБ
Також Smart TV
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%