0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Скло захисне BeCover 10D Oppo A5x / A5 2025 (4G/5G) Black (713930)

Скло захисне BeCover 10D Oppo A5x / A5 2025 (4G/5G) Black (713930) – BeCover
Скло захисне BeCover 10D Oppo A5x / A5 2025 (4G/5G) Black (713930) – BeCover (вид 1)
Скло захисне BeCover 10D Oppo A5x / A5 2025 (4G/5G) Black (713930) – BeCover (вид 2)

Скло захисне BeCover 10D Oppo A5x / A5 2025 (4G/5G) Black (713930)

В наявності
Код: 481324
Виробник: BeCover
225 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Скло захисне BeCover 10D Oppo A5x / A5 2025 (4G/5G) Black (713930)

Скло захисне BeCover 10D Oppo A5x / A5 2025 (4G/5G) Black - це не лише аксесуар, а невід'ємна частина для вашого смартфона, яка забезпечує надійний захист екрану. Вироблене компанією BeCover у Китаї, це захисне скло стало оптимальним вибором для власників телефонів з діагоналлю 6.67 дюймів. Ваша модель Oppo A5x або A5 2025 (4G/5G) знайде у цьому продукті надійного союзника, адже високоякісне 10D скло забезпечує довговічність та стильний вигляд.

Завдяки інноваційній технології, скло BeCover має високу прозорість, що дозволяє насолоджуватися яскравими та чіткими кольорами вашого дисплея. Ви більше не будете переживати через подряпини, тріщини чи інші механічні ушкодження, оскільки даний продукт здатен витримувати значні навантаження. Стильний чорний колір робить його універсальним доповненням до будь-якого дизайну телефону, а також приховує будь-які забруднення, надаючи вашому пристрою доглянутого вигляду.

Однією з основних особливостей захисного скла BeCover є його легкість в установці. Завдяки антипиловій конструкції вам не доведеться турбуватися про появу бульбашок повітря чи смуг під захисною плівкою. Просто очищайте екран вашого смартфона від пилу та бруду, зніміть захисну плівку зі скла і акуратно прикріпіть його до дисплея. Ви зможете без зусиль додати цю корисну деталь до свого телефону. Рекомендується встановлювати скло в умовах, де є мінімум пилу, щоб уникнути неприємностей з установкою.

Крім того, скло BeCover має антиблікове покриття, яке зменшує відображення сонячного світла на екрані, що дозволяє комфортно використовувати телефон навіть в сонячні дні. Виготовлене зі спеціалізованих матеріалів, це скло не лише захищає, але і підвищує чутливість екрану, що дозволяє легко користуватися всіма функціями вашого пристрою без жодних обмежень.

Важливо зазначити, що захисне скло BeCover є тонким та легким, що не збільшує об'єм вашого телефону. Ви зможете безкоштовно носити його в кишені ще комфортніше, не відчуваючи додаткової ваги. За рахунок ідеального зчеплення з дисплеєм, скло не відшаровується і надійно фіксується на поверхні.

Якщо ви шукаєте надійний захист для свого смартфона, скло захисне BeCover 10D Oppo A5x / A5 2025 (4G/5G) Black стане справжнім знахідкою для вас. Не витрачайте час на пошуки ідеального аксесуара в інших магазинах. Саме у нашому інтернет-магазині ви можете придбати цей продукт за вигідною ціною.

Не забувайте, що захист вашого смартфона - це інвестиція у його тривалу службу. Оберіть BeCover сьогодні, і ви ніколи не пошкодуєте про свій вибір. Забезпечте свою модель Oppo A5x / A5 2025 (4G/5G) стильним і надміцним захисним склом, яке підходить для повсякденного використання та активного способу життя. Замовляйте вже зараз, адже збереження естетики вашого телефону – це ваша відповідальність!

Основні характеристики Скло захисне BeCover 10D Oppo A5x / A5 2025 (4G/5G) Black (713930)

Артикул 713930
Виробник BeCover
Количество в упаковке 1 шт
Модель 10D Oppo A5x / A5 2025 (4G/5G) Black
Призначення для телефону
Совместимость с моделями OPPO A5X, Oppo A5 2025
Особливості з рамкой
Країна виробництва Китай
Вид покриття глянсове
Сумісність з брендом Oppo
Спосіб наклеювання на клейкій основі
Підходить для телефонів з діагоналлю 6.67"
Колір рамки чорний
Гарантія, міс 0

Відгуки про Скло захисне BeCover 10D Oppo A5x / A5 2025 (4G/5G) Black (713930)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Скло захисне BeCover 10D Oppo A5x / A5 2025 (4G/5G) Black (713930)

Немає запитань про цей товар.
Скло захисне BeCover 10D Oppo A5x / A5 2025 (4G/5G) Black (713930) – BeCover
Скло захисне BeCover 10D Oppo A5x / A5 2025 (4G/5G) Black (713930)
Код: 10D Oppo A5x / A5 2025 (4G/5G) Black
В наявності
225 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email