0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Термос Kambukka Bora 600 мл темно-синій (11-06014)

Термос Kambukka Bora 600 мл темно-синій (11-06014) – Kambukka
Термос Kambukka Bora 600 мл темно-синій (11-06014) – Kambukka (вид 1)
Термос Kambukka Bora 600 мл темно-синій (11-06014) – Kambukka (вид 2)

Термос Kambukka Bora 600 мл темно-синій (11-06014)

Товар відсутній
Код: 507875
Виробник: Kambukka
1 996 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Термос Kambukka Bora 600 мл темно-синій (11-06014)

Безсумнівно, всі люблять поїсти. Але ми впевнені, що вам сподобається ваш обід ще більше, якщо він буде упакований в красивий контейнер для їжі. 

  • Ми представляємо вам: Бора. Це контейнер об'ємом 600 мл не тільки виглядає божественно - особливо в поєднанні з відповідною пляшкою для води від Kambukka! - він також піклується про вашу їжі, як якщо б вона була найбільш дорогоцінною річчю на землі.
  • Ой, зачекайте, це так. Бора зберігає вашу їжу свіжою, з ранку до півночі, і зберігає гарячою протягом 9 годин поспіль.
  • Будьте впевнені: цей контейнер на 100% герметичний і має вентиляційний отвір для випускання пари і запобігання підвищенню тиску. Смачного! 

Основні характеристики Термос Kambukka Bora 600 мл темно-синій (11-06014)

Артикул 11-06014
Виробник Kambukka
Дизайн жіночий, чоловічий
Колір синій
Материал корпуса нержавіюча сталь
Модель Bora 600 мл темно-синій
Можно мыть в посудомоечной машине ні
Разміри 130 х 100 х 100 мм
Об’єм 0.6 л
Вага 0.375 кг
Комплектація кнопка скидання внутрішнього тиску
Країна виробництва Китай
Тип поставки один предмет
Теплоізоляція вакуум
Тип горловини широка
Матеріал колби нержавіюча сталь
Гарантія, міс 24
Вид термоса харчовий
Діаметр горловини 100 мм
Збереження тепла до 6 год
Рекомендація щодо миття та чищення використовувати мильну воду та губку

Відгуки про Термос Kambukka Bora 600 мл темно-синій (11-06014)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Термос Kambukka Bora 600 мл темно-синій (11-06014)

Немає запитань про цей товар.
Термос Kambukka Bora 600 мл темно-синій (11-06014) – Kambukka
Термос Kambukka Bora 600 мл темно-синій (11-06014)
Код: Bora 600 мл темно-синій
Товар відсутній
1 996 грн.
Нещодавно переглянуті
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email