0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Кухонний ніж Victorinox Fibrox обвалочный 20 см, черный (5.7203.20)

Код товару:  438758
1 429 грн.
  • На складі
  • Виробник:    Victorinox
  •    

1 429 грн.
бесплатная доставка

Швидка доставка

оплата частями

Якісна продукція

14 дней обмен/возврат

Офіційна гарантія

Гарантія

100% Гарантія якості

Ніж для обвалки м'яса для шеф-кухаря або професійного м'ясника від швейцарського бренду Victorinox серії Fibrox. Розроблений в ергономічному дизайні з високоякісних і довговічних матеріалів. Оснащений зручно сидячим в руці і красивим руків'ям з чорного матового поліпропілену. Клинок виконаний з високоякісної нержавіючої сталі.

Ножі не рекомендується мити в посудомийній машині, одразу після використання ножі повинні бути вимиті вручну і висушені.

Ножі найкраще зберігати окремо від решти посуду найкраще їх тримати в спеціальній підставці або на магнітному тримачі.

Ножі не потрібно згинати, гнути чи використовувати для скобления, дряпання, відкривання пивних пляшок або консервів.

Не рекомендується різати продукти на обробних столах і дошках зі скла, кераміки, натурального каменю, акрилу. Використовуйте дошки з натурального дерева або поліуретану (м'якої пластмаси).

Характеристики
Артикул 5.7203.20
Виробник Victorinox
Длина лезвия 200 мм
Материал клинка нержавіюча сталь
Материал рукояти пластик
Модель Fibrox обвалочный 20 см, черный
Цвет рукояти чорний
Призначення обвалочний
Серия Fibrox
Країна виробництва Іспанія
Тип кріплення рукояті всадний
Колір леза сріблястий
Гарантія, міс 12
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.