New
Товар відсутній
Код: 517919
Виробник: Sandberg
Оплата
УМБ оснащена портом USB Type-C з вихідною потужністю до 20 Вт та USB Type-А з максимальною потужністю 22,5 Вт. Вона підтримує протоколи швидкого заряджання PD 20W та QC3.0 та одночасне заряджання до двох пристроїв. При цьому загальна вихідна потужність при одночасному підключенні не перевищує 22.5 Вт.
Швидко поповнюйте заряд УМБ через порт USB Type-С, який працює на вхід з потужністю до 18 Вт. Розташований на передній панелі світлодіодний дисплей надаватиме інформацію про поточний рівень заряду батареї.
Артикул 421-16
Виробник Sandberg
Выходной ток 2 A, 1.5 A, 3 A, 4.5 A, 2.22 A, 1.67 A
Колір чорний
Материал корпуса пластик
Модель 10000mAh Travel PD/20W, QC/3.0/22.5W, USB-A, USB-C
Призначення для телефона, для планшета, для смарт-годинників, для роутера
Вес 171 г
Розмір 108 x 70 x 14 мм
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 36
Також шукають недорогі, компактні, для айфону, міні
Також павербанк для роутера
Ємність 10000 mAh
Джерело заряду батареї USB
Інтерфейси підключення (вхід) USB Type-C
Інтерфейси підключення (вихід) USB Type-C, 1 х USB
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%