Ноутбук Vinga Scout X14A (X14A-1255321024BWP)
Ноутбук Vinga Scout X14A (X14A-1255321024BWP) – Vinga
Ноутбук Vinga Scout X14A (X14A-1255321024BWP) – Vinga (вид 1)
Ноутбук Vinga Scout X14A (X14A-1255321024BWP) – Vinga (вид 2)
В наявності
Код: 504951
Виробник: Vinga
Оплата
Артикул X14A-1255321024BWP
Виробник Vinga
Диагональ дисплея 14"
Дополнительно захист IP65, MIL-STD-810H
Колір чорний
Модель Scout X14A
Операционная система Windows 11 Pro
Процессор Intel Core i7 1255U (1.7-4.7 ГГц)
Тип матрицы IPS
Ширина 363.2 мм
Емкость аккумулятора 56 Втг
Вес 2.97 кг
Особливості підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, GPS, захищені
Країна виробництва Україна
Веб-камера WEB-Camera 5 MP
Яскравість 1000nits
Кардридер Card-reader
Тип оперативної пам'яті DDR5
Тип відеокарти інтегрована
Типи внутрішніх накопичувачів SSD
Покоління процесора Intel 12-th generation
Об'єм SSD 1 ТБ
Роздільна здатність 1920х1080 (FullHD)
Об'єм оперативної пам'яті 32 ГБ
Глибина 287.4 мм
Гарантія, міс 12
Висота 42.1 мм
Серія (модельний ряд) Vinga Scout
Тип ноутбуку портативні
Кількість ядер процесора 10
Відеокарта Intel Iris Xe Graphics eligible
Бездротові технології 4G LTE, Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.1
Мережевий адаптер Gigabit Ethernet
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%