Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LX-RW082X (90NR0L81-M00350)
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LX-RW082X (90NR0L81-M00350) – ASUS
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LX-RW082X (90NR0L81-M00350) – ASUS (вид 1)
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LX-RW082X (90NR0L81-M00350) – ASUS (вид 2)
В наявності
Код: 478135
Виробник: ASUS
Оплата
  • Швидкість для перемоги. Перемагай із процесором Intel Core наступного покоління, відеокартою Nvidia GeForce RTX для ноутбуків наступного покоління з максимальним TGP 175 Вт і Windows 11
  • Найкращий із найкращих. ROG Strix SCAR 16 2025-го модельного року пропонує найкращі можливості для ігор з Windows 11 завдяки процесору Intel Core наступного покоління та відеокарті Nvidia GeForce RTX для нового покоління з технологією Advanced Optimus. Цей потужний ноутбук може похвалитися до 64 ГБ оперативної пам’яті DDR5 5600 МГц і SSD-накопичувачами PCIe 4.0 місткістю до 4 ТБ. Крім того, підтримується встановлення модулів пам’яті DDR5 до 6400 МГц і твердотільних накопичувачів із повною підтримкою інтерфейсу PCIe Gen 5, тому ви завжди матимете перевагу над конкурентами
  • Потужність – на повну! Продуктивність вимагає потужності, тому «мотор» SCAR 16 розігнано до максимуму! У режимі Turbo максимальний TDP процесора складає 55 Вт для CPU, а TGP відеокарти – неймовірні 175 Вт. Для тих, хто бажає попрацювати в режимі Manual, є ще 10 Вт для процесора, а загальний ліміт потужності системи становить 240 Вт. Незалежно від того, які ігри ти любиш, чиста потужність Strix SCAR 16 дасть тобі перевагу над суперниками
  • Графіка нового покоління. Для потужних ігрових машин потрібна потужна відеокарта, тому SCAR 16 оснащено відеокартою Nvidia GeForce RTX для ноутбуків наступного покоління. Завдяки максимальному TGP 175 Вт з технологією Dynamic Boost, підтримці Advanced Optimus і доступу до новітніх інструментів прискорення ШІ, зокрема DLSS і Frame Generation, ця відеокарта здатна підняти якість гри на небачені раніше висоти
  • Енергія на весь день. Strix SCAR 16 оснащено акумулятором ємністю 90 Вт?год, що забезпечує достатній час автономної роботи для відтворення відео та перегляду вебсторінок. Він також підтримує живлення через порт USB Type-C потужністю до 100 Вт, щоб можна було легко поповнити заряд акумулятора в дорозі, якщо немає комплектного блоку живлення
Артикул 90NR0L81-M00350
Виробник ASUS
Диагональ дисплея 16"
Дополнительные возможности вбудований мікрофон, стереодинаміки
Колір чорний
Модель ROG Strix SCAR 16 G635LX-RW082X
Операционная система Windows 11 Pro
Процессор Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц)
Тип матрицы Mini LED
Ширина 354 мм
Емкость аккумулятора 90 Втг
Вес 2.85 кг
Особливості українська клавіатура, підсвічування клавіатури, TPM модуль, зарядка від USB
Країна виробництва Китай
Веб-камера Full HD, 1080p
Інтерфейси і підключення 3 x USB 3.2 Gen 2, 2 х Thunderbolt 5, HDMI, Комбінований аудіороз'єм
Частота оновлення екрану 240 Гц
Яскравість 1100nits
Тип оперативної пам'яті DDR5
Тип відеокарти дискретна
Типи внутрішніх накопичувачів SSD
Покоління процесора Intel 15-th generation
Об'єм SSD 2 Тб
Роздільна здатність 2560x1600 (WQXGA)
Об'єм оперативної пам'яті 32 ГБ
Глибина 268 мм
Гарантія, міс 24
Висота 30.8 мм
Ємність батареї 4 cell
Серія (модельний ряд) Asus ROG Strix
Тип ноутбуку ігровий
Поверхня екрану матова
Кількість ядер процесора 24
Кількість слотів для оперативної пам'яті 2
Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 5090
Бездротові технології Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be)
Мережевий адаптер 2.5 Gigabit Ethernet
Аудіосистема Dolby Atmos
Стандарт інтерфейсу SSD M.2 PCI Express 4.0 x4
Кількість слотів M.2 2
Версія DLSS DLSS 4
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%