0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Монітор Vinga 27S118-21B

Монітор Vinga 27S118-21B – Vinga
Монітор Vinga 27S118-21B – Vinga (вид 1)
Монітор Vinga 27S118-21B – Vinga (вид 2)

Монітор Vinga 27S118-21B

В наявності
Код: 492995
Виробник: Vinga
6 159 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Монітор Vinga 27S118-21B

Монітор Vinga 27S118-21B – це поєднання інноваційних технологій та бездоганної якості зображення, створене для максимального комфорту під час роботи, навчання чи розваг. З діагоналлю 27" цей привабливий пристрій надає простору для втілення всіх ваших потреб, забезпечуючи оптимальний розмір для професійного використання чи ігор.

Основною перевагою Vinga 27S118-21B є високоякісна IPS матриця, яка гарантує яскраві та реалістичні кольори, а також широкі кути огляду у 178/178 градусів. Це робить монітор ідеальним вибором для роботи з графікою і мультимедійних завдань. З роздільною здатністю 1920 x 1080 та частотою оновлення 180 Гц, ви отримаєте неймовірно плавний та чіткий рух, що підходить як для динамічних ігор, так і для перегляду відеоконтенту.

Матове покриття екрану позбавить вас небажаних відблисків, що дозволяє комфортно працювати навіть в яскраво освітлених приміщеннях. Завдяки підсвічуванню ELED, монітор пропонує відмінну яскравість у 350 кд/м2 при зручному енергоспоживанні. Швидкий час реакції 1 мс (GtG) є абсолютним плюсом для геймерів, забезпечуючи бездоганну точність і своєчасну реакцію у швидких ігрових сценах.

Монітор підтримує сучасні технології покращення зображення, такі як Flicker Free, що усуває мерехтіння, і Low Blue Light, що зменшує навантаження на очі під час тривалого використання. Підтримка HDR 10 надає більший динамічний діапазон, покращуючи деталізацію темних та світлих сцен. Завдяки 100% sRGB, ви можете бути впевнені у точності передання кольорів.

Технологія Adaptive-Sync робить ваші ігрові сесії ще більш вражаючими, синхронізуючи частоту кадрів графічного адаптера та монітора, що усуває розриви та підвисаючі кадри.

Що стосується підключень, Vinga 27S118-21B забезпечений усім необхідним: 1 х HDMI та 1 х DisplayPort роз'ємами забезпечують універсальні можливості підключення до різних пристроїв, а 1 х Headphone – легкість підключення навушників. Крім того, можливість зарядки через USB робить цей монітор ще більш універсальним.

Регульоване положення монітора є ще одним аргументом на користь цієї моделі. Ви можете налаштувати поворот (Swivel), регулювати нахил, висоту, а також використовувати монітор у вертикальному положенні (Pivot) для ще більшої зручності. Монтаж VESA 75x75 мм дозволяє розмістити пристрій на стіні або кріпленні.

Завершують перелік переваг вбудовані колонки потужністю 2 х 2 Вт, які нададуть базовий рівень звучання для тих, хто цінує мінімалізм у кількості підключених пристроїв до робочого місця.

Монітор Vinga 27S118-21B – це досконале рішення для вимогливих користувачів, які потребують якісного зображення, розширеної функціональності та сучасного дизайну в одному пристрої. Обираючи цю модель, ви отримуєте поєднання передових технологій, зручності та надійності, що робить його ідеальним вибором для будь-яких завдань.

Основні характеристики Монітор Vinga 27S118-21B

VESA 75x75 мм
Артикул 27S118-21B
Виробник Vinga
Диагональ дисплея 27"
Колір чорний
Модель 27S118-21B
Подсветка ELED
Покрытие матове
Тип матрицы IPS
Особливості гніздо для замка Kensington, USB для зарядки пристроїв
Країна виробництва Китай
Розміри з підставкою 620 x (450~580) x 220 мм
Розміри без підставки 620 x 360 x 40 мм
Технології поліпшення зображення Flicker Free, Low Blue Light, HDR 10, srgb 100%
Час відгуку матриці 1мс (GtG)
Співвідношення сторін 16:9
Інтерфейси і підключення 1 х HDMI, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort, 1 x USB type-A (output)
Тип монітора Безрамковий, Для програміста, Широкоформатний, Для дому та офісу, Геймерський
Частота оновлення екрану 180 Гц
Яскравість 350 кд/м2
Контрастність статична 1000:1
Кути огляду (гориз./вертик.) 178/178
Максимальна кількість кольорів 16.7 млн
Споживана потужність в робочому режимі 48 Вт
Споживана потужність у режимі очікування 0.3 Вт
Вага без упаковки 5.35 кг
Вага з упаковкою 6.75 кг
Контрастність динамічна 3000:1
Вбудовані колонки 2 х 2 Вт
Технології синхронізації Adaptive-Sync
Роздільна здатність 1920 x 1080
Гарантія, міс 12
Регулювання положення поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті
Також шукають вертикальні, TFT, LCD, великі, для фільмів, 2024, до 10000 грн
Регулювання нахилу -5° ~ 18°
Регулювання за висотою, мм 130
Поворот монітора (Swivel) -15° ~ +15°
Поворотний екран (Pivot) -90° ~ +90°

Відгуки про Монітор Vinga 27S118-21B

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Монітор Vinga 27S118-21B

Немає запитань про цей товар.
Монітор Vinga 27S118-21B – Vinga
Монітор Vinga 27S118-21B
Код: 27S118-21B
В наявності
6 159 грн.
Нещодавно переглянуті
Монітор ASUS ROG Strix XG27UCS
Товар відсутній
26 509 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email