0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Монітор Philips 34E1C5600HE/00

Монітор Philips 34E1C5600HE/00 – PHILIPS
Монітор Philips 34E1C5600HE/00 – PHILIPS (вид 1)
Монітор Philips 34E1C5600HE/00 – PHILIPS (вид 2)

Монітор Philips 34E1C5600HE/00

В наявності
Код: 521660
Виробник: PHILIPS
19 261 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Монітор Philips 34E1C5600HE/00

Монітор Philips 34E1C5600HE/00 – це сучасний широкоформатний дисплей, який поєднує в собі передові технології та естетично привабливий дизайн для максимального комфорту користувача. Завдяки 34-дюймовому вигнутому екрану із роздільною здатністю 3440x1440 пікселів, цей монітор надає безперешкодне занурення у віртуальний світ, забезпечуючи приголомшливу якість зображення для роботи та розваг.

Завдяки VA-матриці, монітор забезпечує високу контрастність, яка досягає статичного значення 3000:1, та відмінну яскравість на рівні 300 кд/м². Вражаючі кути огляду 178/178 градусів гарантують, що ви можете насолоджуватися чіткими зображеннями та яскравими кольорами з будь-якого кута. Завдяки технологіям Flicker-Free та Low Blue Light, ваше зорове здоров’я завжди захищене, оскільки вони знижують мерехтіння та зменшують викид синього світла.

Монітор також оснащений Adaptive-Sync технологією, яка в поєднанні з частотою оновлення в 100 Гц та часом реакції 1 мс (MPRT), забезпечує максимальну плавність зображення, роблячи ігровий процес або перегляд фільмів завжди комфортними. Це значно зменшує розриви кадрів та покращує загальну деталізацію сцени. Технології SmartImage, Picture-In-Picture та Picture-By-Picture дозволяють підтримувати багатозадачність та персоналізувати налаштування дисплею відповідно до ваших потреб.

<б>Конектор USB Type-C надає можливість швидкого підключення та заряджання пристроїв, роблячи цей монітор ідеальним рішенням для офісної роботи. Додатково, 4 USB 3.2 порти і один DisplayPort розширюють підключення ваших периферійних пристроїв, тоді як HDMI підтримує стандартні аудіо-відео підключення.

Вбудовані стерео колонки по 5 Вт та веб-камера із мікрофоном з шумопоглинанням роблять цей монітор чудовим вибором для відеоконференцій та мультимедіа. Веб-камера підтримує Windows Hello, що забезпечує швидкість і безпеку входу у систему завдяки розпізнаванню обличчя.

Регулювання положення монітора, зокрема можливість змінювати висоту та нахил, забезпечує індивідуальний рівень комфорту при тривалому використанні. Все це доповнюється кріпленням VESA 100x100 мм, що дає змогу легко інтегрувати монітор у будь-яке робоче середовище.

Philips 34E1C5600HE/00 - це не просто монітор, це ваша надійна платформа для роботи та розваг, яка поєднує у собі інноваційні технології, передовий дизайн та максимальний комфорт для користувача. Його багатофункціональність робить вас готовими до будь-яких викликів сучасного цифрового світу.

Основні характеристики Монітор Philips 34E1C5600HE/00

VESA 100x100 мм
Артикул 34E1C5600HE/00
Виробник Philips
Диагональ дисплея 34"
Колір чорний
Модель 34E1C5600HE/00
Подсветка WLED
Покрытие матове
Тип матрицы VA
Особливості USB-концентратор, гніздо для замка Kensington
Країна виробництва Китай
Розміри з підставкою 808 x 557 x 281 мм
Розміри без підставки 808 x 381 x 111 мм
Технології поліпшення зображення Low Blue Light, Picture-In-Picture, Picture-By-Picture, Flicker-Free, SmartImage
Час відгуку матриці 4мс (GtG), 1мс (MPRT)
Співвідношення сторін 21:9
Інтерфейси і підключення 1 х HDMI, 1 х USB Type-C, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort, 4 x USB 3.2
Тип монітора З вигнутим екраном, Безрамковий, Широкоформатний, Для відеомонтажу, Для дому та офісу
Частота оновлення екрану 100 Гц
Яскравість 300 кд/м2
Контрастність статична 3000:1
Кути огляду (гориз./вертик.) 178/178
Максимальна кількість кольорів 16.7 млн
Споживана потужність в робочому режимі 57 Вт
Споживана потужність у режимі очікування 0.5 Вт
Вага без упаковки 9.29 кг
Вага з упаковкою 12.43 кг
Контрастність динамічна Mega
Вбудовані колонки 2 х 5 Вт
Технології синхронізації Adaptive-Sync
Вбудована веб-камера є
Ширина видимої області 797.22 мм
Висота видимої області 333.72 мм
Роздільна здатність 3440 x 1440
Гарантія, міс 24
Регулювання положення регулювання нахилу, регулювання по висоті
Також шукають ultrawide, TFT, LCD, великі, для фільмів, 2023
Регулювання нахилу -5° ~ +20°
Регулювання за висотою, мм 130

Відгуки про Монітор Philips 34E1C5600HE/00

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Монітор Philips 34E1C5600HE/00

Немає запитань про цей товар.
Монітор Philips 34E1C5600HE/00 – PHILIPS
Монітор Philips 34E1C5600HE/00
Код: 34E1C5600HE/00
В наявності
19 261 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email