0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Монітор ASUS TUF Gaming VG249QM5A

Монітор ASUS TUF Gaming VG249QM5A – ASUS
Монітор ASUS TUF Gaming VG249QM5A – ASUS (вид 1)
Монітор ASUS TUF Gaming VG249QM5A – ASUS (вид 2)

Монітор ASUS TUF Gaming VG249QM5A

В наявності
Код: 493205
Виробник: ASUS
8 896 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Монітор ASUS TUF Gaming VG249QM5A

TUF Gaming VG249QM5A – 23,8-дюймовий ігровий монітор формату Full HD, що отримав п'ять важливих удосконалень, зокрема блискавичну частоту оновлення 240 Гц, час відгуку 0,3 мс, а також підтримку технологій AMD FreeSync Premium та NVIDIA G-SYNC. До його конкурентних переваг також входять покращена передача кольору, оновлена версія технології Gaming AI та програмний інструмент керування DisplayWidget Center.

Основні характеристики Монітор ASUS TUF Gaming VG249QM5A

VESA 100x100 мм
Артикул TUF Gaming VG249QM5A
Виробник ASUS
Диагональ дисплея 23.8"
Колір чорний
Модель TUF Gaming VG249QM5A
Покрытие матове
Тип матрицы Fast IPS
Країна виробництва Китай
Час відгуку матриці 1мс
Співвідношення сторін 16:9
Інтерфейси і підключення 2 х HDMI
Тип монітора Широкоформатний, Геймерський
Частота оновлення екрану 240 Гц
Яскравість 300 кд/м2
Кути огляду (гориз./вертик.) 178/178
Максимальна кількість кольорів 16.7 млн
Споживана потужність в робочому режимі 15 Вт
Вага без упаковки 3.4 кг
Технології синхронізації ASUS GamePlus, ASUS Power Sync
Роздільна здатність 1920 x 1080
Гарантія, міс 24
Також шукають TFT, LCD, до 10000 грн
Регулювання нахилу -5° ~ + 23°

Відгуки про Монітор ASUS TUF Gaming VG249QM5A

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Монітор ASUS TUF Gaming VG249QM5A

Немає запитань про цей товар.
Монітор ASUS TUF Gaming VG249QM5A – ASUS
Монітор ASUS TUF Gaming VG249QM5A
Код: TUF Gaming VG249QM5A
В наявності
8 896 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email