0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Мишка Trust Primo Wireless Mat Black (24794)

Мишка Trust Primo Wireless Mat Black (24794) – Trust
Мишка Trust Primo Wireless Mat Black (24794) – Trust (вид 1)
Мишка Trust Primo Wireless Mat Black (24794) – Trust (вид 2)

Мишка Trust Primo Wireless Mat Black (24794)

Товар відсутній
Код: 439806
Виробник: Trust
197 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Мишка Trust Primo Wireless Mat Black (24794)

Trust Primo Wireless — це стильна та зручна бездротова мишка з можливістю роботи на операційних системах Mac OS X 10.5 (Leopard) або більш пізні версії, а також Chrome OS. Комп'ютерна миша буде зручна в роботі незалежно від того, яка рука у вас переважає, права чи ліва. USB мікро приймач дасть можливість використовувати мишу на відстані до 6 метрів від комп'ютера.

Основні характеристики Мишка Trust Primo Wireless Mat Black (24794)

Інтерфейс підключення USB адаптер 2.4 ГГц
Артикул 24794
Виробник Trust
Колір чорний
Количество кнопок 4
Модель Primo Wireless Mat Black
Підключення бездротове
Питание 2 х AАA
Разміри 95 х 55 х 40 мм
Тип Портативні
Тип датчика оптичний
Призначення для ноутбука
Вес 106 г
Розмір маленька
Особливості підходить для лівші
Країна виробництва Китай
Роздільна здатність (max) 1600 dpi
Гарантія, міс 12
Також шукають в Києві, у Львові, в Дніпрі, в Харкові, в Запоріжжі, в Полтаві, в Кривому Розі, в Миколаєві, в Одесі, в Броварах, у Вінниці, в Житомирі, в Івано-Франківську, в Краматорську, в Кременчуці, в Кропивницькому, в Лубнах, в Луцьку, в Сумах, в Тернополі, в Херсоні, в Хмельницькому, в Черкасах, в Чернігові
Також миша бездротова

Відгуки про Мишка Trust Primo Wireless Mat Black (24794)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Мишка Trust Primo Wireless Mat Black (24794)

Немає запитань про цей товар.
Мишка Trust Primo Wireless Mat Black (24794) – Trust
Мишка Trust Primo Wireless Mat Black (24794)
Код: Primo Wireless Mat Black
Товар відсутній
197 грн.
Нещодавно переглянуті
Мишка Defender Touch MM-997 Silent Wireless RGB White (52998)
Товар відсутній
279 грн.
Мишка Xtrike ME GM-124 USB Black (GM-124BK)
Товар відсутній
88 грн.
Мишка Xtrike ME GM-320 RGB USB Black (GM-320)
Товар відсутній
493 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email