0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Мережевий фільтр живлення ColorWay CW-CHE64PDW, 6 розеток/4USB 2M (CW-CHE64PDW)

Мережевий фільтр живлення ColorWay CW-CHE64PDW, 6 розеток/4USB 2M (CW-CHE64PDW) – ColorWay
Мережевий фільтр живлення ColorWay CW-CHE64PDW, 6 розеток/4USB 2M (CW-CHE64PDW) – ColorWay (вид 1)

Мережевий фільтр живлення ColorWay CW-CHE64PDW, 6 розеток/4USB 2M (CW-CHE64PDW)

В наявності
Код: 390262
Виробник: ColorWay
1 088 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Мережевий фільтр живлення ColorWay CW-CHE64PDW, 6 розеток/4USB 2M (CW-CHE64PDW)

Подовжувач із шістьма мережевими розетками 220В і чотирма USB-портами. Захисні шторки Child Security Door забезпечують безпеку, а автоматичне балансування навантаження розподіляє потужність між USB-портами (до 36W). Три USB-порти підтримують швидку зарядку Quick Charge 3.0, а четвертий порт USB-C PD - PD з підтримкою Apple - fast charging. Зручна кнопка увімкнення/вимкнення та світлодіодна індикація зроблять користування ще зручнішим.

Цей подовжувач дає змогу не тільки під'єднувати електроприлади, а й одночасно заряджати до чотирьох мобільних пристроїв, як-от смартфони, планшети, зовнішні батареї тощо, що підтримують заряджання через порт USB. Контактні групи розеток виготовлені з високоякісного мідного сплаву, а корпус із вогнетривкого пластику, стійкого до температур до 850°C. Подовжувач також має заземлення і захист від перенапруги, що робить його безпечним.

Особливості:

  • Потужна зарядка USB, з максимально гарантованим навантаженням на всі порти 36W, дає змогу заряджати кілька пристроїв одночасно.
  • Інтелектуальна мікросхема USB Auto ID - автоматично визначає тип під'єднаного USB пристрою, що забезпечує високу сумісність розумної зарядки з пристроями будь-яких брендів.
  • Підтримка технології швидкого заряджання Quick Charge 3.0 & Power Delivery.
  • Шість мережевих розеток із заземленням і захистом від перенапруги.
  • Провід 2.0 метра з чистої міді витримує навантаження до 2500 Вт.
  • Загальна кнопка вимкнення. Одним натисканням можна повністю вимкнути живлення, поки фільтр не використовується, просто і зручно.
  • Корпус із вогнетривкого пластику витримує температуру до 850 °C.
  • Контакти розеток виготовлені з бронзи, яка досить еластична і зносостійка.
  • Електричні розетки з вбудованим захистом від дітей.
  • Отвір для настінного монтажу.

Основні характеристики Мережевий фільтр живлення ColorWay CW-CHE64PDW, 6 розеток/4USB 2M (CW-CHE64PDW)

Артикул CW-CHE64PDW
Виробник ColorWay
Длина кабеля 2 м
Защита від перепадів напруги, від перевантаження
Колір білий
Модель CW-CHE64PDW, 6 розеток/4USB 2M
Дополнительные характеристики Quick Charge
Особливості із загальним вимикачем, з USB, швидка зарядка USB
Країна виробництва Китай
Кількість розеток 6
Сумарна потужність підключеного навантаження ≤ 2500 Вт
Струм спрацьовування термозапобіжника 10 А
Технические характеристики кабеля 3*0.75 мм²
Тип вхідної вилки євровилка із заземленням (Тип F)
Тип вихідних розеток євророзетка із заземленням (Тип F)
Матеріал фільтра вогнестійкий пластик
Гарантія, міс 36
Номінальна напруга 220 В
USB порти 1 x USB (type C), 3 x USB (type A)

Відгуки про Мережевий фільтр живлення ColorWay CW-CHE64PDW, 6 розеток/4USB 2M (CW-CHE64PDW)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Мережевий фільтр живлення ColorWay CW-CHE64PDW, 6 розеток/4USB 2M (CW-CHE64PDW)

Немає запитань про цей товар.
Мережевий фільтр живлення ColorWay CW-CHE64PDW, 6 розеток/4USB 2M (CW-CHE64PDW) – ColorWay
Мережевий фільтр живлення ColorWay CW-CHE64PDW, 6 розеток/4USB 2M (CW-CHE64PDW)
Код: CW-CHE64PDW, 6 розеток/4USB 2M
В наявності
1 088 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email