Процесор INTEL Core™ Ultra 5 225F (BX80768225F)
Процесор INTEL Core™ Ultra 5 225F (BX80768225F) – INTEL
Процесор INTEL Core™ Ultra 5 225F (BX80768225F) – INTEL (вид 1)
В наявності
Код: 494602
Виробник: INTEL
Оплата
Потужність для вимогливих користувачів
Intel Core Ultra 5 225F - це процесор, створений для ентузіастів продуктивності та високих технологій. Він має 10 ядер - 6 продуктивних (P-core) і 4 ефективних (E-core), забезпечуючи ідеальний баланс обчислювальної потужності та енергоефективності. Завдяки технології Intel Turbo Boost він досягає максимальної частоти 4,9 ГГц, забезпечуючи плавну роботу в іграх, творчих програмах і повсякденних завданнях.
Ефективність і прохолодна робота
Базова потужність процесора становить 65 Вт, що забезпечує стабільну роботу без надмірного нагрівання. У ситуаціях, що вимагають додаткової потужності, вона може досягати 121 Вт, забезпечуючи максимальну продуктивність у критичні моменти. Удосконалена гібридна архітектура забезпечує оптимальний розподіл ресурсів, що призводить до кращого відгуку системи.
Штучний інтелект на кінчиках ваших пальців
Гнучкість і готовність до майбутнього
Підтримка пам'яті DDR5 6400 MT/s і до 192 ГБ оперативної пам'яті робить Core Ultra 5 225F готовим до майбутнього вибором для геймерів і творців контенту. Підтримка PCIe 5.0 і Thunderbolt 4 забезпечує блискавичну передачу даних і сумісність з новітніми компонентами.
Intel Core Ultra 5 225F - продуктивність, інтелект і надійність
Артикул BX80768225F
Виробник INTEL
Модель Core™ Ultra 5 225F
Країна виробництва США
Кількість ядер 10 ядер
Тип оперативної пам'яті DDR5
Тип поставки BOX
Кількість потоків 10 потоків
Сімейство процесора Intel Core Ultra 5
Графічне ядро немає
Гарантія, міс 36
Також шукають з авторозгоном (режим Turbo)
Покоління процесорів Intel Arrow Lake
Базова тактова частота процесора 3.3 GHz
Максимальна тактова частота процесора 4.9 GHz
Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня L2: 22MB
Максимальна швидкодія пам'яті 6400 MHz
Кількість каналів пам'яті 2
Максимально допустима температура 105°C
Версія PCI express 5.0 and 4.0
Кеш-пам'ять 20 MB Intel Smart Cache
Максимальний обсяг оперативной пам'яті 192 GB
Охолодження в комплекті кулер у комплекті
Максимальний TDP 121 Вт
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Процесор INTEL Core™ Ultra 5 225F (BX80768225F)
Немає запитань про цей товар.
Код: Core™ Ultra 5 225F