Процесор INTEL Core™ i5 14600K (CM8071504821015)
Процесор INTEL Core™ i5 14600K (CM8071504821015) – INTEL
В наявності
Код: 490921
Виробник: INTEL
Оплата
Артикул CM8071504821015
Виробник INTEL
Модель Core™ i5 14600K
Особливості підтримка Turbo Boost
Країна виробництва США
Кількість ядер 14 ядер
Сокет 1700
Тип оперативної пам'яті DDR4, DDR5
Тип поставки Tray
Кількість потоків 20 потоків
Техпроцес 10nm
Сімейство процесора Intel Core i5
Графічне ядро Intel UHD Graphics 770
Гарантія, міс 12
Покоління процесорів Intel Raptor Lake Refresh
Базова тактова частота процесора 3.5 GHz
Максимальна тактова частота процесора 5.5 GHz
Кількість каналів пам'яті 2
Максимально допустима температура 100°C
Розблокований множник так
Версія PCI express 5.0
Кеш-пам'ять 24 MB Intel Smart Cache
Базова частота графічного процесора 300 MHz
Максимальна частота графічного процесора 1.50 GHz
Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня L3: 24MB
Охолодження в комплекті без кулера
Максимальний TDP 125 Вт
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%