Процесор INTEL Core™ i5 14400F (BX8071514400F)
Процесор INTEL Core™ i5 14400F (BX8071514400F) – INTEL
Процесор INTEL Core™ i5 14400F (BX8071514400F) – INTEL (вид 1)
В наявності
Код: 490909
Виробник: INTEL
Оплата
Артикул BX8071514400F
Виробник INTEL
Модель Core™ i5 14400F
Країна виробництва США
Кількість ядер 10 ядер
Сокет 1700
Тип оперативної пам'яті DDR4, DDR5
Тип поставки BOX
Кількість потоків 16 потоків
Техпроцес 10nm
Сімейство процесора Intel Core i5
Графічне ядро немає
Гарантія, міс 36
Також шукають потужні, ігрові, з авторозгоном (режим Turbo), для rtx 2060
Покоління процесорів Intel Raptor Lake Refresh
Базова тактова частота процесора 2.5 GHz
Максимальна тактова частота процесора 4.7 GHz
Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня L2: 9.5MB
Максимальна швидкодія пам'яті 4800 MHz
Кількість каналів пам'яті 2
Максимально допустима температура 100°C
Версія PCI express 5.0 and 4.0
Кеш-пам'ять 20 MB Intel Smart Cache
Максимальний обсяг оперативной пам'яті 192 GB
Максимальна пропускна здатність пам'яті 76.8 GB/s
Охолодження в комплекті кулер у комплекті
Максимальний TDP 65 Вт
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Процесор INTEL Core™ i5 14400F (BX8071514400F)
Немає запитань про цей товар.
Код: Core™ i5 14400F