Процесор INTEL Core™ i5 13600K (CM8071504821005)
Процесор INTEL Core™ i5 13600K (CM8071504821005) – INTEL
New
Товар відсутній
Код: 519695
Виробник: INTEL
Оплата
Артикул CM8071504821005
Виробник INTEL
Модель Core™ i5 13600K
Країна виробництва США
Кількість ядер 14 ядер
Сокет 1700
Тип оперативної пам'яті DDR5
Тип поставки Tray
Кількість потоків 20 потоків
Техпроцес 10nm
Сімейство процесора Intel Core i5
Графічне ядро Intel UHD Graphics 770
Гарантія, міс 12
Також шукають потужні, ігрові, з вбудованою графікою, з авторозгоном (режим Turbo)
Покоління процесорів Intel Raptor Lake
Базова тактова частота процесора 3.5 GHz
Максимальна тактова частота процесора 5.1 GHz
Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня L2: 20MB
Кількість каналів пам'яті 2
Максимально допустима температура 100°C
Версія PCI express 5.0 and 4.0
Кеш-пам'ять 24 MB Intel Smart Cache
Максимальний обсяг оперативной пам'яті 128 GB
Максимальна пропускна здатність пам'яті 89.6 GB/s
Базова частота графічного процесора 300 MHz
Максимальна частота графічного процесора 1.50 GHz
Охолодження в комплекті без кулера
Максимальний TDP 125 Вт
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%