Процесор INTEL Core™ i3 14100 (CM8071505092206)
Процесор INTEL Core™ i3 14100 (CM8071505092206) – INTEL
New
В наявності
Код: 519703
Виробник: INTEL
Оплата
Одним із важливих показників процесора є його базова потужність, яка становить 60 Вт. Це означає, що процесор має оптимальну ефективність енергоспоживання, що особливо важливо для користувачів, які прагнуть зниження енерговитрат.
Артикул CM8071505092206
Виробник INTEL
Модель Core™ i3 14100
Тип поставки Tray
Кількість потоків 8 потоків
Сімейство процесора Intel Core i3
Графічне ядро Intel UHD Graphics 730
Гарантія, міс 12
Покоління процесорів Intel Raptor Lake Refresh
Базова тактова частота процесора 3.5 GHz
Максимальна тактова частота процесора 4.7 GHz
Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня L2: 5MB
Максимальна швидкодія пам'яті 4800 MHz
Кількість каналів пам'яті 2
Максимально допустима температура 100°C
Версія PCI express 5.0 and 4.0
Кеш-пам'ять 12 MB Intel Smart Cache
Максимальний обсяг оперативной пам'яті 192 GB
Максимальна пропускна здатність пам'яті 76.8 GB/s
Максимальна частота графічного процесора 1.50 GHz
Охолодження в комплекті без кулера
Максимальний TDP 110 Вт
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%