Процесор INTEL Core™ i3 14100 (BX8071514100)
Процесор INTEL Core™ i3 14100 (BX8071514100) – INTEL
Процесор INTEL Core™ i3 14100 (BX8071514100) – INTEL (вид 1)
Процесор INTEL Core™ i3 14100 (BX8071514100) – INTEL (вид 2)
В наявності
Код: 343885
Виробник: INTEL
Оплата
Артикул BX8071514100
Виробник INTEL
Модель Core™ i3 14100
Країна виробництва США
Кількість ядер 4 ядра
Сокет 1700
Тип оперативної пам'яті DDR4, DDR5
Тип поставки BOX
Кількість потоків 8 потоків
Сімейство процесора Intel Core i3
Графічне ядро Intel UHD Graphics 730
Гарантія, міс 36
Покоління процесорів Intel Raptor Lake Refresh
Базова тактова частота процесора 3.5 GHz
Максимальна тактова частота процесора 4.7 GHz
Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня L2: 5MB
Максимальна швидкодія пам'яті 4800 MHz
Кількість каналів пам'яті 2
Максимально допустима температура 100°C
Версія PCI express 5.0 and 4.0
Кеш-пам'ять 12 MB Intel Smart Cache
Максимальний обсяг оперативной пам'яті 192 GB
Максимальна пропускна здатність пам'яті 76.8 GB/s
Максимальна частота графічного процесора 1.50 GHz
Охолодження в комплекті кулер у комплекті
Максимальний TDP 110 Вт
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Процесор INTEL Core™ i3 14100 (BX8071514100)
Немає запитань про цей товар.
Код: Core™ i3 14100
В наявності
Нещодавно переглянуті
Процесор INTEL Core™ i3 14100F (BX8071514100F)