0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Материнська плата ASUS ROG STRIX Z890-F GAMING WIFI

Материнська плата ASUS ROG STRIX Z890-F GAMING WIFI – ASUS
Материнська плата ASUS ROG STRIX Z890-F GAMING WIFI – ASUS (вид 1)
Материнська плата ASUS ROG STRIX Z890-F GAMING WIFI – ASUS (вид 2)

Материнська плата ASUS ROG STRIX Z890-F GAMING WIFI

В наявності
Код: 490847
Виробник: ASUS
16 334 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Материнська плата ASUS ROG STRIX Z890-F GAMING WIFI

Материнська плата ASUS ROG STRIX Z890-F GAMING WIFI — це потужний інструмент для геймерів, які шукають максимальну продуктивність та стабільність у своїх системах. Ця плата, виконана у форм-факторі ATX, забезпечує надійну платформу для найновіших процесорів Intel Core Ultra та підтримує високошвидкісну оперативну пам'ять DDR5, з максимальним обсягом до 192 ГБ і частотою до 8600 МГц. Завдяки двоканальному режиму, ви зможете оптимізувати використання оперативної пам'яті, що робить цю материнську плату ідеальним вибором для вимогливих геймерів.

Однією з ключових переваг материнської плати ASUS ROG STRIX Z890-F GAMING WIFI є висока кількість зовнішніх та внутрішніх роз'ємів. Серед зовнішніх портів ви знайдете два USB Type-C, чотири USB 3.2 Gen2 Type-A і багато інших варіантів, які забезпечують можливість підключення різних периферійних пристроїв. Крім того, плата підтримує бездротовий зв'язок через Bluetooth 5.4 та Intel Wi-Fi 7, що дозволяє вам зручно підключитися до мережі без зайвих проводів.

Завдяки продуманій архітектурі, ROG STRIX Z890-F GAMING WIFI має кілька слотів розширення, включаючи PCIe 5.0 x16, що значно підвищує швидкість та продуктивність при підключенні відеокарт або інших розширень. Ви можете встановити до двох M.2 накопичувачів, що забезпечить вам швидкий доступ до даних і можливість реалізувати RAID конфігурацію з рівнями 0, 1, 5, 10 для надійності та швидкості.

Звукова система на базі ROG SupremeFX 7.1 забезпечує якісний звук, що не залишить байдужими навіть найвибагливіших геймерів. Будь-яка гра чи фільм стають ще більш реалістичними завдяки підтримці багатоканального звуку. А незабутні моменти в ваших улюблених іграх виділяються завдяки цифровому аудіороз’єму S/PDIF, що забезпечує відмінну якість звуку.

При створенні ігрової системи важливо також піклуватися про охолодження. Материнська плата ASUS ROG STRIX Z890-F GAMING WIFI має 5-контактні роз’єм для вентиляторів, а також 4-контактні роз’єми для управління обертами, що дозволяє ефективно охолоджувати систему під максимальним навантаженням.

Для тих, хто прагне максимізувати свою геймерську продуктивність, важливо правильно налаштувати всі компоненти. Рекомендується створити збалансовану систему, вибравши потужний процесор та відповідну оперативну пам'ять. Також варто звернути увагу на налаштування BIOS, який представлений у вигляді UEFI AMI BIOS, що спростить оптимізацію і настроювання платформи.

Купити материнську плату ASUS ROG STRIX Z890-F GAMING WIFI можна в нашому інтернет-магазині, де ви зможете ознайомитися з останніми пропозиціями та знижками. Цей продукт, виготовлений в Тайвані, гарантує надійність та високу продуктивність, будучи надійним вибором для кожного геймера, який прагне до досягнення нових вершин у своїх улюблених іграх.

Не пропустіть нагоду отримати якісну материнську плату, яка забезпечить вашу систему всім необхідним для комфортного геймінгу та продуктивної роботи. Виберіть ROG STRIX Z890-F GAMING WIFI і відкрийте нові можливості для себе та своєї ігрової машини!

Основні характеристики Материнська плата ASUS ROG STRIX Z890-F GAMING WIFI

USB USB Type-C, USB 2.0, USB 3.2
Артикул ROG STRIX Z890-F GAMING WIFI
Виробник ASUS
Высота, мм 305
Модель ROG STRIX Z890-F GAMING WIFI
Форм-фактор ATX
Ширина, мм 244
Призначення геймерська
Країна виробництва Тайвань
Бездротовий зв'язок Bluetooth 5.4, Intel Wi-Fi 7 2x2 Wi-Fi 7 (802.11be)
(Збірка) Споживча потужність 35 Вт
Сокет 1851
Слоти розширення 1 x PCI-E 4.0 x16 slot (supports x4 mode), 1 x PCIe 5.0 x16 slot (supports x16 or x8/x4/x4 modes)
Модель чіпсета Intel Z890
Тип оперативної пам'яті DDR5
Підтримка двоканального режиму так
Аудіоконтролер ROG SupremeFX 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC ALC4080
Багатоканальний звук 7.1
Тип мережевої карти Intel 2.5GbE
Зовнішні порти 1 x Clear CMOS button, 1 x BIOS FlashBack Button, 2 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 4 x USB 3.2 Gen 1, 4 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1 x Wi-Fi Module, 2 x Thunderbolt 4 40Gbps (Type-C), 2 x Gold-plated audio jack, 1 x RJ45, 2 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x optical SPDIF out
Внутрішні роз'єми і порти 2 x M.2 22110, 3 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s
Колодки 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.1 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C
Інші коннектори 1 x Start button, 1 x Chassis intrusion header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x 4-pin AIO Pump header, 1 x CPU Over Voltage jumper, 1 x Thermal Sensor header, 5 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x Thunderbolt (USB4) header, 1 x Front panel audio header (F_AUDIO), 3 x Addressable Gen2 headers, 1 x 10-1 pin Front System Panel header
Тип BIOS 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS
(Збірка) Тип слота PCI 1 M.2 22110
(Збірка) Тип слота PCI 2 PCIe x16
(Збірка) Тип слота PCI 3 Пустий
(Збірка) Тип слота PCI 4 Пустий
(Збірка) Тип слота PCI 5 M.2 2280
(Збірка) Тип слота PCI 6 M.2 2280
(Збірка) Тип слота PCI 7 PCIe x16
Підтримка ОС Windows 11
Гарантія, міс 36
Також шукають материнська плата для ПК
Максимальний обсяг оперативной пам'яті 192 ГБ
Вбудоване відео З підтримкою відеоядра процесора
Швидкість LAN портів 2,5 Гбіт/с
Підтримка процесорів Supports Intel Core Ultra Processors (Series 2) LGA 1851
Максимальная частота оперативной памяти 8600 MHz
Кількість роз'ємів оперативної пам'яті 4 шт
Кількість LAN портів 1 шт
Відеовиходи DisplayPort, HDMI, Thunderbolt
Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) коаксіальний + оптичний, оптичний
Контролер RAID 0, 1, 5, 10
PCI Express x16 2 шт
PCI без слота PCI
U.2 роз'єм без U.2 роз'єму
SATAe роз'єм без SATAe інтерфейсу
Кількість SATA-III портів 4 шт.
Конектор живлення 1 x 24-pin Main Power, 2 x 8-pin +12V Power
4-pin для вентилятора 5 шт.
PCI Express x16 ver 1 v Чотири, 1 v П'ять
M.2 ver 2 x M.II, 3 x M.II

Відгуки про Материнська плата ASUS ROG STRIX Z890-F GAMING WIFI

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Материнська плата ASUS ROG STRIX Z890-F GAMING WIFI

Немає запитань про цей товар.
Материнська плата ASUS ROG STRIX Z890-F GAMING WIFI – ASUS
Материнська плата ASUS ROG STRIX Z890-F GAMING WIFI
Код: ROG STRIX Z890-F GAMING WIFI
В наявності
16 334 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email