0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Корпус PcCooler C3 T500 ARGB BK

Корпус PcCooler C3 T500 ARGB BK – PcCooler
Корпус PcCooler C3 T500 ARGB BK – PcCooler (вид 1)
Корпус PcCooler C3 T500 ARGB BK – PcCooler (вид 2)

Корпус PcCooler C3 T500 ARGB BK

В наявності
Код: 511146
Виробник: PcCooler
4 504 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Корпус PcCooler C3 T500 ARGB BK


Основні характеристики Корпус PcCooler C3 T500 ARGB BK

Артикул C3 T500 ARGB BK
Вага, кг 7.6 кг
Виробник PcCooler
Габариты, мм 415 x 368 x 295 мм
Колір чорний
Количество слотов расширения 6
Модель C3 T500 ARGB BK
Способ установки вертикальний
Типоразмір Miditower
Особливості вікно на бічній панелі, отвори для рідинного охолодження, отвори для укладання кабелів, з підсвічуванням, з пиловим фільтром
Країна виробництва Китай
Класс корпусу Геймерські
Підтримувані материнські плати ITX, ATX
Наявність блоку живлення без блоку живлення
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " відсутній
Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" 2
Кількість і розмір встановлених вентиляторів 2 х 140 мм, 4 х 120 мм
Зовнішні роз'єми 1 x USB Type C, 2 x USB 3.0, 1 x Audio, 1 x Microphone
Встановлення довгих відеокарт до 400 мм
Наявність підсвічування кулери з підсвічуванням
Розташування блоку живлення нижнє
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " відсутній
Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " 1
Місця для додаткових вентиляторів Top 3x12 or 2х14 см
Пиловий фільтр так
Підтримка рідинного охолодження Top 360/280/240/140/120 mm, Back 140/120 mm, Side 240/140/120 mm, Bottom 360/280/240/140/120 mm
Максимальна висота процесорного кулера 175 мм
Максимальна довжина БЖ 200 мм
Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " відсутній
Гарантія, міс 12

Відгуки про Корпус PcCooler C3 T500 ARGB BK

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Корпус PcCooler C3 T500 ARGB BK

Немає запитань про цей товар.
Корпус PcCooler C3 T500 ARGB BK – PcCooler
Корпус PcCooler C3 T500 ARGB BK
Код: C3 T500 ARGB BK
В наявності
4 504 грн.
Теги: Корпус, PcCooler, C3, T500, ARGB, BK
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email