0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Корпус Gamemax Aero Mini

Корпус Gamemax Aero Mini – GAMEMAX
Корпус Gamemax Aero Mini – GAMEMAX (вид 1)
Корпус Gamemax Aero Mini – GAMEMAX (вид 2)

Корпус Gamemax Aero Mini

Товар відсутній
Код: 431562
Виробник: GAMEMAX
1 939 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Корпус Gamemax Aero Mini

GameMax Aero Mini — це сучасний геймерський корпус, який вирізняється гарно продуманим дизайном, завдяки якому неабияк полегшується встановлення системних компонентів і підтримується оптимальний температурний режим для їхнього ефективного функціонування. Корпус має достатній простір для складання на його основі високопродуктивної системи.

Для корпусу характерна низка важливих особливостей: прекрасне обдування, сумісність за розмірами з практично всіма сучасними материнськими платами та відеокартами, а також підтримання інтерфейсу USB 3.0.

Основні характеристики Корпус Gamemax Aero Mini

Артикул Aero Mini
Вага, кг 3.6 кг
Виробник Gamemax
Колір чорний
Количество слотов расширения 4
Материал корпуса скло, метал, пластик
Модель Aero Mini
Способ установки вертикальний
Типоразмір Minitower
Особливості вікно на бічній панелі
Країна виробництва Китай
Класс корпусу Геймерські
Підтримувані материнські плати Micro - ATX, Mini - ITX
Наявність блоку живлення без блоку живлення
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " відсутній
Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" 2
Кількість і розмір встановлених вентиляторів 4 х 120 мм
Охолоджуючі елементи вентиляційні решітки
Зовнішні роз'єми 2 x USB 3.0, 2 x Audio
Встановлення довгих відеокарт до 340 мм
Розташування блоку живлення нижнє
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " відсутній
Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " 2
Місця для додаткових вентиляторів Top 2x12 см
Пиловий фільтр так
Підтримка рідинного охолодження так
Максимальна висота процесорного кулера 155 мм
Максимальна довжина БЖ н.д.
(Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 ні
Гарантія, міс 12
Також шукають прозорі

Відгуки про Корпус Gamemax Aero Mini

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Корпус Gamemax Aero Mini

Немає запитань про цей товар.
Корпус Gamemax Aero Mini – GAMEMAX
Корпус Gamemax Aero Mini
Код: Aero Mini
Товар відсутній
1 939 грн.
Теги: Корпус, Gamemax, Aero, Mini
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email