0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Корпус FSP CST130BASICB

Корпус FSP CST130BASICB – FSP
Корпус FSP CST130BASICB – FSP (вид 1)
Корпус FSP CST130BASICB – FSP (вид 2)

Корпус FSP CST130BASICB

В наявності
Код: 480304
Виробник: FSP
1 474 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Корпус FSP CST130BASICB

Основні характеристики Корпус FSP CST130BASICB

Артикул CST130BASICB
Вага, кг 3.8
Виробник FSP
Габариты, мм 170 х 360 х 380
Колір чорний
Количество слотов расширения 7
Материал корпуса метал, пластик
Модель CST130BASICB
Способ установки вертикальний
Типоразмір Miditower
Країна виробництва Китай
Класс корпусу Мультимедійні
Підтримувані материнські плати micro-ATX, Mini - ITX
Наявність блоку живлення без блоку живлення
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " 1
Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" 2
Кількість і розмір встановлених вентиляторів 2 х 120 мм
Зовнішні роз'єми 2 x USB 2.0, 2 x Audio
Встановлення довгих відеокарт до 300 мм
Розташування блоку живлення нижнє
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " відсутній
Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " 2
Пиловий фільтр так
Підтримка рідинного охолодження так
Максимальна висота процесорного кулера 140
Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " відсутній
Гарантія, міс 12
Також шукають для пк недорогі

Відгуки про Корпус FSP CST130BASICB

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Корпус FSP CST130BASICB

Немає запитань про цей товар.
Корпус FSP CST130BASICB – FSP
Корпус FSP CST130BASICB
Код: CST130BASICB
В наявності
1 474 грн.
Нещодавно переглянуті
Міксер Electrolux ESM4B
В наявності
2 449 грн.
Міксер Electrolux EHM4B
В наявності
1 175 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email