0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Корпус ASUS Prime AP201 Black Tempered Glass (90DC00G0-B39010)

Корпус ASUS Prime AP201 Black Tempered Glass (90DC00G0-B39010) – ASUS
Корпус ASUS Prime AP201 Black Tempered Glass (90DC00G0-B39010) – ASUS (вид 1)
Корпус ASUS Prime AP201 Black Tempered Glass (90DC00G0-B39010) – ASUS (вид 2)

Корпус ASUS Prime AP201 Black Tempered Glass (90DC00G0-B39010)

В наявності
Код: 441246
Виробник: ASUS
4 781 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Корпус ASUS Prime AP201 Black Tempered Glass (90DC00G0-B39010)

Версія ASUS Prime AP201 Tempered Glass — це стильний 33-літровий корпус MicroATX із бічними панелями без інструментів, з підтримкою кулерів діаметром 360 мм, відеокарт довжиною до 338 мм і стандартних блоків живлення ATX.

  • Оптимізовано для охолодження: завдяки підтримці радіаторів 280 і 360 мм і до шести вентиляторів, AP201 готовий справлятися з температурним натиском високопродуктивного обладнання.
  • Провідна в галузі просторова ефективність: незважаючи на габаритну площу 33 л, AP201 підтримує блоки живлення ATX довжиною до 180 мм, відеокарти довжиною до 338 мм, спеціальне рідинне охолодження та різні пристрої зберігання.
  • Бічні панелі без інструментів: простий, але надійний механізм затискача дозволяє легко знімати бічні панелі шасі та захищає їх від випадкового зміщення.
  • Великий кабельний лоток: AP201 має подовжений лоток материнської плати зі стратегічно розташованими вирізами та 32-міліметровим зазором, щоб кабелі не потрапляли на очі.
  • Підтримка USB Type-C® на передній панелі: на передній панелі AP201 є порт USB 3.2 Gen 2 Type-C, тому користувачі можуть насолоджуватися швидкістю передачі даних до 10 Гбіт/с.

Основні характеристики Корпус ASUS Prime AP201 Black Tempered Glass (90DC00G0-B39010)

Артикул 90DC00G0-B39010
Вага, кг 5.8 кг
Виробник ASUS
Габариты, мм 205 x 350 x 460 мм
Колір чорний
Количество слотов расширения 4
Материал корпуса скло, метал, пластик
Модель Prime AP201 Black Tempered Glass
Способ установки вертикальний
Типоразмір Minitower
Серия ASUS AP201
Особливості вікно на бічній панелі, з пиловим фільтром
Країна виробництва Китай
Класс корпусу Класичні
Підтримувані материнські плати Micro - ATX, Mini - ITX
Наявність блоку живлення без блоку живлення
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " відсутній
Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" 3
Кількість і розмір встановлених вентиляторів 1 х 120 мм
Охолоджуючі елементи вентиляційні решітки
Зовнішні роз'єми 2 x USB 3.2, 1 x USB Type C, 2 x Audio
Встановлення довгих відеокарт до 338 мм
Розташування блоку живлення нижнє
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " відсутній
Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " 4 (3 у відсік 3.5")
Місця для додаткових вентиляторів Top 3x12 or 2х14 см
Пиловий фільтр так
Підтримка рідинного охолодження так
Максимальна висота процесорного кулера 170 мм
Максимальна довжина БЖ 140-180 мм
(Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 ні
Гарантія, міс 12
Також шукають прозорі

Відгуки про Корпус ASUS Prime AP201 Black Tempered Glass (90DC00G0-B39010)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Корпус ASUS Prime AP201 Black Tempered Glass (90DC00G0-B39010)

Немає запитань про цей товар.
Корпус ASUS Prime AP201 Black Tempered Glass (90DC00G0-B39010) – ASUS
Корпус ASUS Prime AP201 Black Tempered Glass (90DC00G0-B39010)
Код: Prime AP201 Black Tempered Glass
В наявності
4 781 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email