Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 650VA metal case with USB (VPE-650PRMU)
Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 650VA metal case with USB (VPE-650PRMU) – Vinga
Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 650VA metal case with USB (VPE-650PRMU) – Vinga (вид 1)
Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 650VA metal case with USB (VPE-650PRMU) – Vinga (вид 2)
В наявності
Код: 456020
Виробник: Vinga
Оплата
Vinga LED VPE-650PRMU на 360 Вт – лінійно інтерактивний блок безперебійного живлення розрахований на офісні та домашні ПК мінімальній потужності й середні сервери.
Особливості:
  • автоматично: перезапускается, заряджається коли відключений, визначає частоти;
  • мікропроцесор управляє батареями для оптимізації їх використання;
  • звукове сповіщення;
  • виводить на екран стан батареї та залишковий час автономної роботи;
Артикул VPE-650PRMU
ЖК-дисплей без дисплея
Модель LED 650VA metal case with USB
Потужність, Вт 360 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для домашніх ПК
Країна виробництва Китай
Потужність, ВА 650 В*А
Тип виконання класичний
Розмір, мм (ШхГхВ) 95 x 320 x 160 мм
Вага, кг 5.1 кг
Час переходу на батарею, мс 2-7 мс
Вбудована батарея 12V / 7AH x 1
Кількість АКБ 1
Вхідна напруга 162 до 295 В
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%