Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 600VA metal case with USB (VPE-600MU)
Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 600VA metal case with USB (VPE-600MU) – Vinga
Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 600VA metal case with USB (VPE-600MU) – Vinga (вид 1)
Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 600VA metal case with USB (VPE-600MU) – Vinga (вид 2)
Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 600VA metal case with USB (VPE-600MU) – Vinga (вид 3)
Товар відсутній
Код: 318138
Виробник: Vinga
Оплата
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення Vinga призначені для захисту персональних комп'ютерів, робочих станцій, а також серверів, оснащених імпульсними блоками живлення. Завдяки вбудованій батареї вони здатні працювати навіть при повному вимкненні електропостачання, що дозволяє користувачеві зберегти дані і коректно завершити роботу операційної системи. Вбудований стабілізатор напруги дозволяє автоматично регулювати напругу в діапазоні 165 – 275 В і забезпечувати можливість тривалої безперервної роботи. Ця особливість важлива для мереж з нестабільною напругою.
Особливості:
Цифровий мікропроцесорний контроль;
Стабілізатор напруги;
Автоматичне визначення частоти;
Система звукового оповіщення;
Система самоперевірки при включенні;
Холодний старт;
Автоматичний перезапуск після відновлення електроживлення;
Апроксимована вихідна синусоїда;
Інтелектуальне управління батареями;
Захист від перенапруги, короткого замикання, перевантаження, перезаряд/розряд;
Автоматична зарядка в режимі OFF.
Інтерфейс підключення USB
Артикул VPE-600MU
Виробник Vinga
Дополнительно не сумісний з БЖ з APFC
ЖК-дисплей без дисплея
Модель LED 600VA metal case with USB
Потужність, Вт 360 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для відеоспостереження, для домашніх ПК
Країна виробництва Китай
Потужність, ВА 600 В*А
Кількість розеток 2 x Schuko
Тип виконання класичний
Додатковий фільтр RJ-45
Розмір, мм (ШхГхВ) 95 х 320 х 165 мм
Вага, кг 5.5 кг
Час переходу на батарею, мс 2-7 мс
Вбудована батарея 12V / 7AH x 1
Кількість АКБ 1
Тип виробу резервні з апроксимованої синусоїдою
Вхідна напруга 220 В ± 25 %
Гарантія, міс 12
Також шукають недорогі, на 220 вольт
Акумуляторна батарея вбудована
Форма вихідної напруги апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 2
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%