Пристрій безперебійного живлення Powercom IMP-1025AP Schuko
Пристрій безперебійного живлення Powercom IMP-1025AP Schuko – Powercom
Пристрій безперебійного живлення Powercom IMP-1025AP Schuko – Powercom (вид 1)
Пристрій безперебійного живлення Powercom IMP-1025AP Schuko – Powercom (вид 2)
Пристрій безперебійного живлення Powercom IMP-1025AP Schuko – Powercom (вид 3)
Товар відсутній
Код: 301057
Виробник: Powercom
Оплата
Опис товару Pristriy bezperebiynogo zhivlennya Powercom IMP-1025AP Schuko
  • Pryznachennya: dlya merezhevoho obladnannya, dlya pobutovoyi tekhniki, dlya domashnikh PK
  • Interfeys pіdklucchennya: USB/RJ-45
  • Model: IMP-1025AP Schuko
  • Typ arkhitektury: liniyno-interaktyvnyy (line interactive)
  • Artikul: IMP-1025AP Schuko
  • Moschnist, Vt: 615 Vt
  • ZHK-displey: dyspley
  • Proizvoditel: Powercom
  • Krayina vyrobnytstva: Kytay
  • Potuzhnist, VA: 1025 V*A
  • Kilkist rozetok: 3 (Schuko)/ -
  • Typ vykonannya: klasichnyy
  • Rozmir, mm (ShxGxV): 130 x 382 x 200 mm
  • Vaga, kg: 13.4 kg
  • Chas peretkhodu na batariyu, ms: 2-4
  • Vbudovana batareya: 12V / 7AH x 2
  • Typ vyrobu: rezervni z aproksymovanoyu sinusoyidoyu
  • Vkhidna napruga: 220V, 230V, 240V
  • Harantiya, mis: 24
  • Takozh shukaiut: na 220 volt
  • Akumulyatorna batareya: vbudovana
  • Forma vykhidnoyi naprugi: aproksymovana (stupinchasta) sinusoyida
  • Kilkist ta typ rozetok (servis): 3 kh schuko z rezervnym zhyvlennyam
Unikalni osoblyvosti:
  • Spisok osoblyvostey 1
  • Spisok osoblyvostey 2
  • Spisok osoblyvostey 3
Унікальні особливості:
  • Спосіб використання: Простий у використанні
  • Дизайн: Класичний дизайн, який підходить до будь-якого інтер'єру
  • Зручний інтерфейс: USB та RJ-45 для зручного підключення
Артикул IMP-1025AP Schuko
Виробник Powercom
Дополнительно не сумісний з БЖ з APFC
ЖК-дисплей дисплей
Модель IMP-1025AP Schuko
Потужність, Вт 615 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для мережевого обладнання, для побутової техніки, для домашніх ПК
Країна виробництва Китай
Потужність, ВА 1025 В*А
Кількість розеток 3 x Schuko
Тип виконання класичний
Розмір, мм (ШхГхВ) 130 x 382 x 200 мм
Вага, кг 13.4 кг
Час переходу на батарею, мс 2-4
Вбудована батарея 12V / 7AH x 2
Кількість АКБ 2
Тип виробу резервні з апроксимованої синусоїдою
Вхідна напруга 220В, 230В, 240В
Гарантія, міс 12
Також шукають на 220 вольт
Акумуляторна батарея вбудована
Форма вихідної напруги апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 3
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%