Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 2200VA, Schuko (BVX2200LI-GR)
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 2200VA, Schuko (BVX2200LI-GR) – APC
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 2200VA, Schuko (BVX2200LI-GR) – APC (вид 1)
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 2200VA, Schuko (BVX2200LI-GR) – APC (вид 2)
New
В наявності
Код: 520141
Виробник: APC
Оплата
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 2200VA, Schuko (BVX2200LI-GR) - це надійне і технологічно передове рішення для захисту вашого електронного обладнання. Завдяки лінійно-інтерактивній архітектурі, цей ДБЖ забезпечує стабільну роботу підключених пристроїв з потужністю 1200 Вт і 2200 ВА. Його унікальна апроксимована синусоїда генерації вихідної напруги дозволяє зберегти ефективність роботи навіть під час різких стрибків вхідної напруги в межах від 140 до 300 В.
Артикул BVX2200LI-GR
Виробник APC
Дополнительно не сумісний з БЖ з APFC
Модель Easy UPS 2200VA, Schuko
Потужність, Вт 1200 Вт
Тип архитектуры лінійно-інтерактивний (line interactive)
Призначення для домашніх ПК, для робочих станцій
Країна виробництва Індія
Потужність, ВА 2200 В*А
Кількість розеток 4 x Schuko
Тип виконання класичний
Автон. робота при max навантаж 1.4 хв
Розмір, мм (ШхГхВ) 190 x 140 x 390 мм
Вага, кг 12.2 кг
Час переходу на батарею, мс 6-10 мс
Тип виробу резервні з апроксимованої синусоїдою
Вхідна напруга 140 до 300 В
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 4
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%