Блок живлення Gamemax 400W (GM-400W-80+APFC)
Блок живлення Gamemax 400W (GM-400W-80+APFC) – GAMEMAX
Блок живлення Gamemax 400W (GM-400W-80+APFC) – GAMEMAX (вид 1)
В наявності
Код: 490118
Виробник: GAMEMAX
Оплата
Артикул GM-400W-80+APFC
Виробник Gamemax
Модель 400W
Модульное подключение кабелей не має
Мощность 400 Вт
Размеры, мм 150 x 140 x 86 мм
Тип охлаждения вентилятор
Країна виробництва Китай
Тип БЖ для комп'ютерів
Стандарт БЖ ATX 2.3
Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS
Модуль PFC активний
Підключення материнскої плати 20+4 pin
Підключення процесора 4pin
Кількість роз'ємів SATA 2
Кількість роз'ємів Peripheral 2
Діаметр вентиляторів 1x120 мм
Підключення відеокарти відсутнє
Гарантія, міс 12
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Блок живлення Gamemax 400W (GM-400W-80+APFC)
Немає запитань про цей товар.
Код: 400W