Блок живлення Chieftec 850W Polaris (PPS-850FC)
Блок живлення Chieftec 850W Polaris (PPS-850FC) – Chieftec
Блок живлення Chieftec 850W Polaris (PPS-850FC) – Chieftec (вид 1)
Блок живлення Chieftec 850W Polaris (PPS-850FC) – Chieftec (вид 2)
В наявності
Код: 430925
Виробник: Chieftec
Оплата
Артикул PPS-850FC
Виробник Chieftec
Модель 850W Polaris
Модульное подключение кабелей Full
Мощность 850 Вт
Размеры, мм 160 x 150 x 86 мм
Тип охлаждения вентилятор
Країна виробництва Китай
Тип БЖ модульні, для комп'ютерів
Стандарт БЖ ATX 12V v2.3
Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold
Модуль PFC активний
Підключення материнскої плати 20+4 pin
Підключення процесора 2x4+4pin
Кількість роз'ємів SATA 12
Кількість роз'ємів Peripheral 4
OutputСurrent +5V 22A
OutputСurrent +3,3V 22A
OutputCurrent +12V1 70.8A
OutputСurrent -12V 0.3А
OutputСurrent +5Vsb
Діаметр вентиляторів 1x140 мм
Підключення відеокарти 4x6+2 pin
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Гарантія, міс 24
(Збірка) Довжина блоку живлення, мм 160
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Блок живлення Chieftec 850W Polaris (PPS-850FC)
Немає запитань про цей товар.
Код: 850W Polaris