Блок живлення Chieftec 1250W Polaris (PPS-1250FC)
Блок живлення Chieftec 1250W Polaris (PPS-1250FC) – Chieftec
Блок живлення Chieftec 1250W Polaris (PPS-1250FC) – Chieftec (вид 1)
Блок живлення Chieftec 1250W Polaris (PPS-1250FC) – Chieftec (вид 2)
В наявності
Код: 430928
Виробник: Chieftec
Оплата
Артикул PPS-1250FC
Виробник Chieftec
Модель 1250W Polaris
Модульное подключение кабелей Full
Мощность 1250 Вт
Размеры, мм 160 x 150 x 86 мм
Тип охлаждения вентилятор
Країна виробництва Китай
Тип БЖ для майнінгу, модульні, для комп'ютерів
Стандарт БЖ ATX 12V v2.3
Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold
Модуль PFC активний
Підключення материнскої плати 20+4 pin
Підключення процесора 2x4+4pin
Кількість роз'ємів SATA 12
Кількість роз'ємів Peripheral 4
OutputСurrent +5V 22A
OutputСurrent +3,3V 22A
OutputСurrent -12V 0.3А
OutputСurrent +5Vsb
Діаметр вентиляторів 1x140 мм
Підключення відеокарти 6x6+2 pin
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 6
Гарантія, міс 24
(Збірка) Довжина блоку живлення, мм 160
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Блок живлення Chieftec 1250W Polaris (PPS-1250FC)
Немає запитань про цей товар.
Код: 1250W Polaris