Блок живлення Chieftec 1250W Polaris 3.0 (PPS-1250FC-A3)
Блок живлення Chieftec 1250W Polaris 3.0 (PPS-1250FC-A3) – Chieftec
Блок живлення Chieftec 1250W Polaris 3.0 (PPS-1250FC-A3) – Chieftec (вид 1)
Блок живлення Chieftec 1250W Polaris 3.0 (PPS-1250FC-A3) – Chieftec (вид 2)
В наявності
Код: 441231
Виробник: Chieftec
Оплата
Серія CHIEFTEC Polaris 3.0 розроблена відповідно до стандарту Intel ATX 3.0 і підтримує PCIe GEN 5 із сертифікованою ефективністю 80 PLUS® GOLD, обіцяючи виняткову продуктивність. Polaris 3.0 має найсучаснішу технічну конструкцію, включаючи напівмостовий перетворювач LLC з технологією DC- to-DC, а також японські основні конденсатори для досягнення низького рівня пульсацій і точного регулювання напруги. Безшумний вентилятор Polaris 3.0 135 мм FDB оптимізує баланс між охолодженням і шумом при відмінній довговічності. Повністю модульна система прокладки кабелів забезпечує чисту та зручну збірку всередині будь-якої системи.
Артикул PPS-1250FC-A3
Виробник Chieftec
Модель 1250W Polaris 3.0
Модульное подключение кабелей Full
Мощность 1250 Вт
Размеры, мм 160 x 150 x 86 мм
Тип охлаждения вентилятор
Країна виробництва Китай
Тип БЖ модульні, для комп'ютерів
Стандарт БЖ ATX 12V v3.0
Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold
Модуль PFC активний
Підключення материнскої плати 20+4 pin
Підключення процесора 2x4+4pin
Кількість роз'ємів SATA 12
Кількість роз'ємів Peripheral 4
OutputСurrent +5V 22A
OutputСurrent +3,3V 22A
OutputCurrent +12V1 104.1А
OutputСurrent -12V 0.3А
OutputСurrent +5Vsb
Діаметр вентиляторів 1x135 мм
Підключення відеокарти 4x6+2 pin, 1x12VHPWR
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Гарантія, міс 24
(Збірка) Довжина блоку живлення, мм 160
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Блок живлення Chieftec 1250W Polaris 3.0 (PPS-1250FC-A3)
Немає запитань про цей товар.
Код: 1250W Polaris 3.0