Блок живлення Chieftec 1000W Stealth (SPX-1000-FC)
Блок живлення Chieftec 1000W Stealth (SPX-1000-FC) – Chieftec
Блок живлення Chieftec 1000W Stealth (SPX-1000-FC) – Chieftec (вид 1)
Блок живлення Chieftec 1000W Stealth (SPX-1000-FC) – Chieftec (вид 2)
New
В наявності
Код: 520357
Виробник: Chieftec
Оплата
Артикул SPX-1000-FC
Виробник Chieftec
Модель 1000W Stealth
Модульное подключение кабелей є
Мощность 1000 Вт
Размеры, мм 140 x 150 x 86 мм
Тип охлаждения вентилятор
Країна виробництва Китай
Тип БЖ для комп'ютерів
Стандарт БЖ ATX
Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Platinum
Модуль PFC активний
Підключення материнскої плати 20+4 pin
Підключення процесора 1x4+8pin
Кількість роз'ємів SATA 10
Кількість роз'ємів Peripheral 4
OutputСurrent +5V 20A
OutputСurrent +3,3V 20A
OutputCurrent +12V1 83.3A
OutputСurrent -12V 0.3А
OutputСurrent +5Vsb 2.5А
Діаметр вентиляторів 135
Підключення відеокарти 3x6+2 pin, 1x16 pin
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Гарантія, міс 24
(Збірка) Довжина блоку живлення, мм 140
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Блок живлення Chieftec 1000W Stealth (SPX-1000-FC)
Немає запитань про цей товар.
Код: 1000W Stealth