0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Викрутка Toptul хрестоподібна PH1x80 (FBAB0108)

Код товару:  280822
120 грн.
  • На складі
  • Виробник:    TOPTUL
  •    

120 грн.
бесплатная доставка

Швидка доставка

оплата частями

Якісна продукція

14 дней обмен/возврат

Офіційна гарантія

Гарантія

100% Гарантія якості

Викрутка Toptul хрестоподібна PH1x80 (FBAB0108) - надійний інструмент для розбирання техніки

Характеристики викрутки Toptul хрестоподібна PH1x80 (FBAB0108):

  • Виготовлена з високоякісної сталі
  • Має хрестоподібну форму PH1x80
  • Довжина - 80 мм
  • Покриття - нікель-хромова змішана фарба
  • Має ґумову рукоятку для зручного захоплення

Завдяки своїй формі викрутка Toptul хрестоподібна PH1x80 (FBAB0108) ідеально підходить для розбирання електроніки, комп'ютерів, мобільних пристроїв та іншого обладнання з крихкими деталями.

Виготовлена з високоякісної сталі, викрутка Toptul хрестоподібна PH1x80 (FBAB0108) має високу міцність і довговічність. Покриття з нікель-хромової змішаної фарби захищає викрутку від корозії.

А ґумова рукоятка забезпечує зручний захоп викрутки і запобігає її ковзанню під час роботи. Викрутка Toptul хрестоподібна PH1x80 (FBAB0108) - це ефективний інструмент, який не залишить вас на стіклих місцях.

Купити викрутку Toptul хрестоподібна PH1x80 (FBAB0108) ви можете в нашому інтернет-магазині Eurohim.com.ua. Тут ви зможете швидко і зручно придбати надійний інструмент за доступною ціною. Замовляйте викрутки від Toptul відразу!

Купити викрутка Toptul хрестоподібна PH1x80 (FBAB0108) в інтернет-магазині Eurohim.com.ua - це правильне рішення. Ми пропонуємо найвищу якість товарів та послуг, тому що Ваш успіх - наша мета!

Характеристики
Артикул FBAB0108
Виробник Toptul
Модель хрестоподібна PH1x80
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 0
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.