0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Ключ Toptul комбінований 22мм (AAEB2222)

Ключ Toptul комбінований 22мм (AAEB2222) – TOPTUL
Ключ Toptul комбінований 22мм (AAEB2222) – TOPTUL (вид 1)

Ключ Toptul комбінований 22мм (AAEB2222)

В наявності
Код: 250999
Виробник: TOPTUL
276 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Ключ Toptul комбінований 22мм (AAEB2222)

Ключ Toptul комбінований 22мм (AAEB2222): комбінація найкращих властивостей

Ключ Toptul комбінований 22мм (AAEB2222) - це незамінний інструмент для будь-якого майстра. Цей оригінальний ключ поєднує в собі два типи ключів - комбінований і головковий, що дозволяє використовувати його в різних ситуаціях та на різних стадіях ремонтних робіт. Завдяки своїм унікальним особливостям, цей інструмент стане незамінним помічником при виконанні різних видів робіт.

Технічні характеристики

  • Виробник: Toptul
  • Модель: AAEB2222
  • Тип: комбінований-головковий
  • Розмір: 22 мм
  • Матеріал: хром-ванадієва сталь
  • Довжина: 240 мм
  • Вага: 210 грам

Особливості

Ключ Toptul комбінований 22мм (AAEB2222) має кілька унікальних особливостей, таких як:

  • Міцність та стійкість: ключ виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі, що забезпечує йому довговічність та стійкість до будь-яких навантажень.
  • Комбінована форма: ключ поєднує в собі комбінований та головковий типи ключів, що дозволяє ефективно виконувати роботи на ділянках з різним доступом до гайок.
  • Рифлений профіль: допомагає уникнути ковзання ключа з руки та забезпечити більш точне обертання гайки.
  • Ергономічна форма: забезпечує максимальний комфорт під час виконання робіт.

Ключ Toptul комбінований 22мм (AAEB2222) є необхідним інструментом для будь-якого майстра, який прагне отримувати максимальний результат при виконанні своїх проєктів. Якщо ви бажаєте купити цей інструмент, ми радимо звернутися до інтернет-магазину Eurohim.com.ua, де ви зможете придбати його онлайн за доступною ціною. Насолоджуйтесь високою якістю та міцністю, яку забезпечує ключ Toptul комбінований 22мм (AAEB2222) в сполученні з його приємним дизайном та навіть приємнішою ціною.

Основні характеристики Ключ Toptul комбінований 22мм (AAEB2222)

Артикул AAEB2222
Вид комбінований
Виробник Toptul
Модель комбінований 22мм
Покрытие хромоване
Материал сталь
Комплектація один ключ
Країна виробництва Тайвань
Довжина ключа 269 мм
Тип ключа гайковий, двосторонній
Форма ключа прямий
Розмір ключів 22
Профіль ключа 12-гранний
Гарантія, міс 0

Відгуки про Ключ Toptul комбінований 22мм (AAEB2222)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Ключ Toptul комбінований 22мм (AAEB2222)

Немає запитань про цей товар.
Ключ Toptul комбінований 22мм (AAEB2222) – TOPTUL
Ключ Toptul комбінований 22мм (AAEB2222)
Код: комбінований 22мм
В наявності
276 грн.
Нещодавно переглянуті
Товар відсутній
6 000 грн.
Товар відсутній
8 000 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email